Lidhu me ne

Kontakt

Portali PODIUMI.COM është një portal që poston vetëm ato ngjarje që vërtetë i konsideron lajm.

Nuk poston lajme me përmbajtje shqetësuese.

Poston lajme interesante nga vendi dhe bota.

Eshtë i hapur për publikime të opinionit qytetar kurdoherë.

Na kontaktoni nëpërmjet email-it: [email protected]

Me teper

Stil13 orë më herët

Jason Bateman, “mashkulli i vitit 2021”

Jason Bateman u emërua “Njeriu i Vitit 2022” nga Hasty Pudding Theatricals të Universitetit të Harvardit të enjten, marrësi i...

Stil13 orë më herët

Teleskopi hapësinor James Webb, gati për të bërë histori

Teleskopi më i madh hapësinor i konceptuar ndonjëherë, është planifikuar të dalë në orbitë në orët e ardhshme. Teleskopi hapësinor...

Stil13 orë më herët

Paralajmërimi i pacientes 26-vjeçare “Këto janë simptomat e kancerit të mushkërive që nuk duhet t’i injoroni”

Ashley Rivas ishte 26 vjeç kur vuri re se lodhej më shpejt se zakonisht kur vraponte. Pak vite më vonë,...

Stil14 orë më herët

4 rastet kur nuk duhet të hani hurmat, ja kur duhet të keni kujdes

TANI ËSHTË STINA E HURMAVE. PËRMBAJNË VLERA USHQYESE FANTASTIKE. PO KUR NUK DUHET TË HANI HURMA:  Mos konsumoni hurma me...

Stil14 orë më herët

Sekretet e një lëkure të freskët

Një lëkurë perfekte dhe pa më të voglin problem nuk është një rastësi as fat por është rezultat i një...

Stil14 orë më herët

Femrat inteligjente hasin vështirësi në gjetjen e partnerit të jetës? Ja përse…

A të ka ndodhur ndonjëherë të dalësh me një burrë, në dukje interesant e simpatik, dhe të jesh gjendur e...

Stil14 orë më herët

Personat që i përkasin këtyre shenjave të horoskopit janë më kursimtaret

Kemi hyrë zyrtarisht në 15-ditëshin e dytë të muajit tetor dhe shumë prej jush po mendojnë si të shtyjnë ditët...

Stil14 orë më herët

Femrat do çmenden për ju nëse keni këto cilësi

Dashuria ka përshkrime të ndryshme. Disa besojnë te ajo, e disa të tjerë jo. Nëse besoni se ekziston dashuria, ja...

Stil14 orë më herët

Çfarë i komplekson meshkujt?

A është edhe e mundur që burrat të kenë frikëra sekrete? Ata duken aq të fortë dhe vendimtar! Megjithatë, ky...

Stil14 orë më herët

Zbuloni të shkuarën tuaj përmes shenjës së horoskopit

Çfarë zbulon ajo për jetën tuaj në të kaluarën. Shumë interesant është fakti, se karakteristikat në jetën tuaj në të...

Facebook