Lidhu me ne

Radar

Radar5 ditë më herët

Veliaj “kërcënon” Ramën

Kryebashkiaku Erion Veliaj Kryebashkiaku Erion Veliaj, në një dalje të tij në media ka përcjellë mesazh të koduar për kryeministrin...

Radar5 ditë më herët

“Non grata, plumb kundër opozitës”, Berisha akuzon diplomatët për përçarjen e PD: Ky uragan ishte llogaritur të mos ndodhte

“Ky uragan madhështor në qendër të Tiranës, ishte llogaritur të mos ndodhte. Shqipëria ishte llogaritur që sot të ishte një...

Radar1 javë më herët

Basha në konferencë të jashtëzakonshme: Duart e McGonigal edhe në aferën e inceneratorëve! Të turpshme shpifjet e Ramës ndaj meje

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dalë në një konferencë të jashtëzakonshme, ku ka reaguar për dënimin e ish-zyrtarit...

Radar1 javë më herët

Çeshtja “McGonigal”/ Lulzim Basha: Drejtësia amerikane foli, stisje e ndyrë e Ramës kundër meje dhe opozitës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka hedhur akuza në drejtim të kryesocialistit, Edi Rama, një ditë pas dënimin të...

Radar1 javë më herët

Mesazhi i fundit i Navalny në intervistën e CNN: Nëse vendosin të më vrasin…

Alexey Navalny, lideri i opozitës ruse dhe kritiku i hapur i Kremlinit, i cili ndërroi jetë sot në burg, në...

Radar2 javë më herët

Policia bën namin në Tiranë, vendos 11 mijë gjoba për 1 javë dhe i raporton si arritje

14 persona janë ndaluar dhe mbi 11 mijë të tjerë janë gjobitur për shkelje të rregullave të qarkullimit në Tiranë....

Më tepër lajme