Lidhu me ne

Kryesore

Bluza e re e Kombëtares për Euro 2016

prezanto

FSHF prezantoi fanellën e re të Kombëtares, që do të jetë e vlefshme për Europianin “Francë 2016”.

Kontrata e re do të jetë me firmën e veshjeve “Makron”.

Fanella e re do të ketë një shqiponjë në stemë dhe gjithashtu do të ketë të stampuar shqiponjë në pjesën e përparme dhe të pasme të saj, për ta bërë sa më të identifikueshme për nga motivet kombëtare.

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Kioske6 orë më herët

Neutraliteti “i çuditshëm” i Shqipërisë në krizën e Kosovës

Në krizën e tanishme mes Serbisë – dështimit te saj dhe Kosovës ka shumë dramacite dhe tension. Por turpi i...

Mix6 orë më herët

Pas aludimeve për video, Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për gjobaxhinjtë

Moderatorja Luana Vjollca Moderatorja Luana Vjollca ka reaguar sërish pas aludimeve për qarkullimin e videos erotike. Moderatorja e nisi emisionin...

Radar6 orë më herët

Berisha: Rama nuk ngushëlloi familjen e policit të vrarë, u shpall si Pashiqi i shekullit të 21

Në seancën e sotme plenare, Sali Berisha ka vijuar akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama pas deklaratave të bëra për situatën...

Radar6 orë më herët

“Edhe njiherë po t’them: O teveqeli i Shqipnisë!”

Aktori i njohur nga Kosova, Çun Lajçi, i është drejtuar me tone të ashpra kryeministrit Edi Rama lidhur me qëndrimet...

Radar6 orë më herët

“S’ka dritë në fund të tunelit”, qeveria nuk e di se kur përfundon Rruga e Arbrit

Dy zyrtarë të lartë të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë pranuan të hënën në një seancë dëgjimore në Komisionin e...

Radar16 orë më herët

Rënia e popullsisë dhe çmimet e larta të ushqimeve po ulin importet e veshjeve të reja, rritet tregu i “GABIT”

Importet e veshjeve dhe tekstileve në sasi ranë në të gjitha kategoritë gjatë 8-mujorit 2023 duke reflektuar kërkesën më të...

Mix16 orë më herët

David Beckham ndan sekretin e martesës së lumtur 24-vjeçare me Victoria Beckham

David Beckham ka ndarë çelësin e suksesit të martesës 24-vjeçare të tij dhe Victoria Beckham. Superylli i futbollit dhe ish-ylli...

Mix17 orë më herët

Horoskopi për muajin Tetor (Peshorja-Peshqit)

Peshorja Karriera dhe Financa Personat e shenjës së Peshores do të arrijnë shumë këtë muaj, por disi mund të mungojë...

Radar17 orë më herët

Basha: Të rinjtë largohen nga shpërfillja e një qeverie që s’u ofron siguri, të investohet në arsim

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu është bashkuar mesazheve me rastin e nisjes së vitit të ri akademik. Përmes...

Mix1 ditë më herët

Çfarë është gluteni? Çfarë janë ushqimet pa gluten – Pse rekomandohen

Keni dëgjuar ndonjëherë për glutenin? Mbase keni parë disa produkte me markën ‘pa gluten’ ndërkohë që në botë po flitet...

Facebook