Lidhu me ne

Kryesore

Nëse iu fishkëllen një djalë mos e ktheni kokën, ju jeni zonjë jo qen.

(International Federation of the Phonographic Industry)

Federata ndërkombëtare e industrisë fonografike zyrtarisht e shpalli Adele si këngëtaren që ka shitur më shumë për vitin 2015-të

Adele është vetëm 27 vjece dhe ka korrur një sukses marramendës. Po cilat janë disa nga të fortat e Adele gjatë repotazheve të saj?

1-Unë jam shumë trime, s’kam frikë askënd. Ka vetëm një person që kam frikë dhe ajo është vetja ime.

2- Unë bëj muzikë për t’u bërë këngëtare jo kopertinë për playboy-n

3-Të dal me të famshëm? Pse dreqin si Taylor Swift iu dukem unë?

4-Nëse iu fishkëllen një djalë mos e ktheni kokën, ju jeni zonjë jo qen.

5-Unë nuk bëj muzikë për sytë, unë bëj muzikë për veshët

6- Jam si Johnny Cash vishem gjithmonë me të zeza

7-Më pëlqen më tepër të ha një drekë me miqtë sesa të shkoj në palester Podiumi.com pergatiti

56b9dd4818c773507cc494a1

56b9de0c18c773507cc494db

56b9dd5518c773507cc494a3

56b9ddc918c773507cc494c4

56b9dd6b18c773507cc494b1

56b9dd3a18c773507cc49494

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Sport6 orë më herët

7 “sekretet” e Kylian Mbappe

Anglia do të përballet me Francën në çerekfinalet e Kupës së Botës këtë të shtunë në orën 19:00, teksa sytë...

Mix6 orë më herët

Bella Hadid modelja e vitit 2022

“Londra është kthyer”, njoftoi Christine Quinn e Selling Sunset, video-mesazhi i rishikuar i para-regjistruar i së cilës hapi ndarjen e...

Kritike6 orë më herët

Kim Mehmeti: Rama, jargavitës ndaj të huajve dhe i dhunshëm ndaj shqiptarëve

Në Tiranë u mbajt Samitit i BE’së për Ballkanin Perëndimor. Dhe ata që kanë sy mund të shihnin se liderët...

Mix6 orë më herët

Disa zakone të përditshmërisë që po ju shkaktojnë puçra

Nëse puçrrat janë pjesë e përditshmërisë suaj dhe ende nuk e dini pse shkaktohen ka mundësi që shkaku të jënë...

Radar11 orë më herët

Berisha deklaratë para selisë: Akti ndaj meje dëshmoi karakterin prej krimineli të Edi Ramës, asgjë s’na mposht, s’ndalemi

Kreu i PD-së Berisha foli para selisë së PD-së, pas largimit nga bulevardi. Ai tha se kryeministri Rama është përpjekur...

Kryesore11 orë më herët

Berisha: Personi që më goditi agjent i Policisë Kriminale, akt personal i Edi Ramës

Kreu i PD-së Berisha akuzoi kryeministrin Rama, ministrin e Brendshëm Çuçi e shefin e Agjencisë për Mbikëqyrjen Policore Ardi Veliu...

Radar11 orë më herët

Berisha: Ne jemi misionarë, beteja të mëdha na presin!

Duke folur nga selia e Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh se sot u faktua se nuk ka forcë në...

Radar12 orë më herët

Berisha flet për ngjarjen, thirrje Policisë: Lirojeni fatkeqin, autori i vërtetë është Edi Rama

Kreu i PD Sali Berisha, në fjalën e tij në protestën e zhvilluar në Bulevard, foli edhe për autorin që...

Kryesore12 orë më herët

Berisha mesazh ndërkombëtarëve: Shqipëria në rrezik, këtu vota blihet me 500 narko euro

Berisha e quan samitin si mbështetje ndaj PD dhe popullit. “Shqipëria sot është në rrezik ekzistencial. Ne ndjehemi fatkeqë sepse...

Radar12 orë më herët

Berisha: Pa votën e lirë s’do ketë stabilitet

Në protestën e mbajtur sot kryedemokrati Sali Berisha theksoi se pa votën e lirë s’do ketë më stabilitet në Shqipëri.  Berisha...

Facebook