Lidhu me ne

Kryesore

Kush është NASSER AL-KHELAIFI që kërkon të blejë Neymar-in 500 milion euro?

56bd7265c03c0e39387d82b0

Kush është NASSER AL-KHELAIFI që

kërkon të blejë Neymar-in 500 milion euro?

Administrator i (Qatar Investment Authority)

CEO i beIN Media.

Eksportuesi më i madh në botë i gazit të lëngëzuar

60 miliard dollar pasuri

Pronar i 36 TV

Tenist profesionist në të shkuarën

Nasser Al-Khelaifi, bleu në vitin 2011 klubin Paris Saint Germain më saktë 70 përqind të aksioneve.

David Beckham, David Luiz, Zlatan Ibrahimovic jane disa prej yjeve që ka blerë Nasser Al-Khelaifi.

56bd72c8c03c0e39387d82be

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Mix6 orë më herët

Çfarë duhet të dini për sëmundjet e veshkave?

Sëmundja renale në fazën përfundimtare, e quajtur edhe sëmundja e veshkave në fazën përfundimtare ose dështimi i veshkave, ndodh kur...

Mix6 orë më herët

Nga se shkaktohet zbokthi dhe cilën shampo duhet të përdorni?

Zbokthi është një gjendje e zakonshme që bën që lëkura e kokës të bjerë. Nuk është ngjitëse apo serioze. Por...

Mix6 orë më herët

Tom Holland largohet nga rrjetet sociale: Po ndikon në shëndetin tim mendor

Tom Holland ka deklaruar së fundmi se do të bëjë  një pushim nga rrjetet sociale sepse ndikojnë në gjendjen e...

Mix7 orë më herët

Si lidhen diabeti, depresioni dhe sëmundjet e veshkave?

Diabeti, depresioni dhe sëmundja e veshkave janë kushte të veçanta, por ato kanë një lidhje. Ato shpesh ndodhin së bashku....

Mix7 orë më herët

A është çokollata e zezë e mirë për shëndetin!

Njerëzit kanë konsumuar çokollatë për qindra vjet. Në shumicën e kësaj kohe, ajo erdhi në formën e kakaos së lëngshme,...

Radar7 orë më herët

Dështon koncerti i Noizyt dhe Erion Veliajt/ Ikin dritat, qytetarët thërrasin: Rama ik!

Janë fikur dritat në koncertin e reperit Noizy, mikut të ngushtë të Erion Veliajt, i cili ka lënë sheshin Nënë...

Kioske7 orë më herët

Pastaj Edi tha: ‘Dua të bëj diçka me histori’. Dhe kështu lindi gjigandi

Pastaj Edi tha: ‘Dua të bëj diçka me histori’. Dhe kështu lindi gjigandi Një metaforë banale. Kështu e quan kullën-Skënderbe...

Kryesore8 orë më herët

PD, 5 pyetje për inceneratorët: SPAK i di përgjigjet, por ato çojnë aq lart, sa prokurorët nuk shkojnë dot

PD, 5 pyetje për inceneratorët: SPAK i di përgjigjet, por ato çojnë aq lart, sa prokurorët nuk shkojnë dot Anëtari...

Aktualitet8 orë më herët

Indeksi, përkeqësohet cilësia e të jetuarit në Tiranë, mbetet i fundit në Europë

Tirana ka vijuar të përkeqësojë renditjen si kryeqyteti me cilësinë më të keqe për të jetuar në Europë edhe gjatë...

Kritike8 orë më herët

Shkolla e spitale lyer bukur, pa mësues dhe mjekë cilësorë!

Shkolla e spitale lyer bukur, pa mësues dhe mjekë cilësorë! Pse duhet ky shtet?! Nga Erion Dasho. Premtimi i ministres...

Facebook