Lidhu me ne

Sport

“Më i miri është Messi, dhe i dyti Messi i dëmtuar”

Lionel-Messi

“Kur t’ju tregoj nipërve se kam stërvitur Lionel Messi, duhet të flasin pak, të dëgjojnë mirë dhe të mos harrojnë .. Messi kurrë nuk mund të fshihet, por vetëm të duartrokitet.
Nuk mund të shkruar për të, dhe nuk mund të shpjegosh çfarë të bësh, thjeshtë duhet ta shohësh” Guardiola

“Më i miri është Messi, dhe i dyti Messi i dëmtuar” Valdano

“Është e qarë se Messi është në një nivel më të lartë së të gjithë futbollistët e tjerë. Ata që nuk e shohin, janë të verbër!” Xavi

“Messi është një futbollist Play Station. Ai i bën gjërat e pamundura, të mundura” Wenger

“Messi është Mozarti i futbollit” Antic

“Cristiano di Anglisht, Messi, futbollin” Capello

“Golat e Messit janë si vepra arti” Rijkaard
“Nuk kam parë kurrë një më të mirë në moshën 19 vjeç. As Pele-n dhe as Maradonën”Karl-Heinz Rummenigge

“Ronaldinho është më i mirë se Cristiano Ronaldo,por asnjëri nga ata të dy,nuk është si Leo Messi”

Antonio Cassano

 

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Radar5 orë më herët

“Sot është një festë demokracie”- Belind Këlliçi voton në Primaret e Tiranës: Ka ardhur koha që pushteti lokal t’u kthehet qytetarëve

Kandidati në garë për primaret e Tiranës në PD, Belin Këlliçi, e ka cilësuar si një festë demokracie këtë të...

Radar5 orë më herët

I shoqëruar nga bashkëshortja, Alimehmeti voton: Fushata ka qenë shumë pozitive

Kandidati Ilir Alimehmeti, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, hodhi votën në selinë blu. Ai është një ndër shtatë kandidatët...

Radar5 orë më herët

Berisha: Rama ka kthyer PS-në në origjinë, parti mafie dhe terrorizmi. Primaret rreze e fuqishme për votën e lirë

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka folur për mediat pasi ka votuar për procesin e Primareve brenda forcës politike...

Radar20 orë më herët

Berisha-ndërkombëtarëve: Rama paguan miliona që të shfaqë një Shqipëri që nuk ekziston

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka përcjellë një mesazh për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social “Tik...

Mix24 orë më herët

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Emily Ratajkowski rrëfen se ra shumë nga pesha

Së fundmi supermodelja Emily Ratajkowski ka folur për humbjen në peshë, të cilën e përshkroi si vërtet të frikshme. “Kur...

Radar1 ditë më herët

Të protestuarit është diçka e rrezikshme për tiranin

Të protestuarit është diçka e rrezikshme për tiranin Nga Ndriçim Kulla  Zhurmërima e medieve të mazhorancës, por edhe e medieve përtej...

Mix1 ditë më herët

David Beckham thyen rregullat dhe puth Kate Middleton

Princi dhe Princesha e Uellsit, William dhe Kate morën pjesë në ceremoninë e Çmimeve Earthshot 2022 të premten mbrëma. Çifti u fotografua...

Mix1 ditë më herët

Dembelë, aspak aktivë dhe indiferentë, demi, ujori, luani dhe shigjetari

Katër dembelët e horoskopit Dembelë, aspak aktivë dhe indiferentë. Nuk e shtyjnë veten fort për të punuar natë e ditë...

Radar1 ditë më herët

Politikanët që uruan fitoren e Zvicrës ndaj Serbisë, hesht vetëm Rama

Prej mbrëmjes së djeshme janë kthyer në virale momentet nga ndeshja Zvicër-Serbi, ku kjo e fundit u mund dhe u...

Radar1 ditë më herët

Shqipëria narkoshteti i parë i Europës

Berisha: Shqipëria narkoshteti i parë i Europës Kryedemokrati Sali Berisha është shprehur se Shqipëria është Kolumbia e Evropës. Në fjalën...

Facebook