Connect with us

Radar

Disa nga rrugët më të bukura nëpër Shqipëri

Disa nga rrugët më të bukura nëpër Shqipëri

Nisur nga një artikull i Architectural Digest, pyetëm ndjekësit tanë në Instagram për rrugët, rrugicat dhe shëtitoret më të bukura, sipas tyre, në Shqipëri. Në vijim gjeni një listë me disa nga rrugët më të përmendura.

Rrugicat te Parku i Liqenit, TiranëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @LIFE.BUBBLE_/INSTAGRAM

Rrugët për në Dajt, TiranëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @DULIKASMI/INSTAGRAM

Pedonalja, TiranëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @BXH.PHOTOGRAPHY/INSTAGRAM

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, TiranëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @ADJOL_SINI/INSTAGRAM

Pazari i Ri, TiranëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @PAZARI_I_RI/INSTAGRAM

Rruga “Ismail Qemali”, TiranëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @ANDITAFA/INSTAGRAM

Rruga “Myslym Shyri”, Tiranë

Disa nga rrugët më të bukura nëpër Shqipëri

Rrugicat te Xhamia e Muradies, VlorëFOTO: @XHAFERAJROZANA/INSTAGRAM

Qendra Historike, VlorëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @NANITOFILM/INSTAGRAM

Rrugicat e Vunoit, VlorëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @KETITONTONOZI/INSTAGRAMDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @NIENORS/PINTEREST

G’juhadol, ShkodërDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @KLEVIS.PHOTOGRAPHY/INSTAGRAM

Pedonalja, ShkodërDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @AJETPREDATOR/PINTEREST

Rrugicat e Mangalemit, BeratDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @THESANDYFEET/PINTERESTDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @RITZAYA/PINTEREST

Rruga “Naim Frashëri”, PogradecDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @POGRADEC.OFFICIAL/FACEBOOK

Rruga e Vilave, PogradecDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @FRANKLIN.FEZOLLARI.94/FACEBOOK

Rrugicat për në kishën Shën Maria, ElbasanDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @ITSSARAFINA/INSTAGRAM

Rruga Egnatia, ElbasanDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @OLTABICI/INSTAGRAM

Pazari i Vjetër, KorçëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @PAZARIIVJETERKORCE/INSTAGRAM

Bulevard Republika, KorçëDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @KORCABLOG/INSTAGRAM

Pazari, GjirokastërDisa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @PAZARI_GJIROKASTER/INSTAGRAM

Sokaku i të marrëve, Gjirokastër

Disa nga rrugët më të bukura nëpër Shqipëri

Vollga, Durrës

Disa nga rrugët më të bukura nëpër Shqipëri

Disa nga rrugët më të bukura nëpër ShqipëriFOTO: @SOKOLMOLLA86/INSTAGRAM

Rehovë, Ersekë

Disa nga rrugët më të bukura nëpër Shqipëri

Nëse keni sugjerime të tjera, mund t’i shkruani në linkun e artikullit në Facebook ose në postimin në Instagram.

Continue Reading

Me teper

Temporal7 mins ago

“Ju flet Moska” – Kush qëndron pas biznesit kriminal të Klodiana Lalës

Gazetarët investigativë në Shqipëri ishin në fokus të analizës së emisionit “Ju flet Moska” nga Kastriot Myftaraj në Rtv Ora....

Kryesore46 mins ago

Mediu: Rama tenton të krijojë karantinë për opozitën

  Gjykata Kushtetuese do të gjykojë këtë të martë kërkesën e Partisë Republikane në lidhje me kundërshtimin e vendimit për...

Kritike57 mins ago

Kryeministri si shef pavijoni

Prej kohësh, qesharakja me shqetësuesen ndërrojnë vendet. E shëmtuara dhe propagandistikja janë bërë trup i vetëm e megjithatë nuk ndalen....

Kryesore1 hour ago

Shqipëria ndër vendet e fundit në botë për vaksinimin kundër Covid-19

Foto ilustruese Shqipëria është një ndër vendet e fundit në botë sa i përket numrit të personave të vaksinuar kundër...

Temporal1 hour ago

Aleatët e Bashës si ‘inglorious bastards’

Alfred Lela Në krizën e madhe që prodhojnë listat, sa herë ato i bën Basha, ka edhe një krizë të...

Kryesore2 hours ago

Jorida Tabaku: Kujt i duhet më Edi Rama?

Nga Jorida Tabaku Si gjeli që krekoset në majë të një grumbulli dështimesh, Edi Rama kërkon një mandat të tretë....

Kryesore2 hours ago

Basha akuzon Ramën se ka dëmtuar buxhetin me 6.2 miliardë euro

Kreu i PD-së, Lulzim Basha akuzoi qeverinë se ka shkaktuar 6.2 milionë euro dëm në buxhetin e shtetit. Përmes një...

Radar2 hours ago

Kur infektohet me Covid-19 një grua shtatzënë, çfarë ndodh me fëmijën?

Ndër pyetjet e shumta që na mundojnë lidhur me pandeminë Covid-19, nisur nga “kur do të mbarojë e gjitha kjo...

Kryesore2 hours ago

Borxhi i jashtëm u shtua me 1 miliard euro më 2020, ritmi më i lartë e tre dekadave

Gjatë pesë viteve të fundit huamarrja e huaj ka mbuluar mesatarisht rreth 17% të nevojave të përgjithshme të qeverisë Borxhi...

Radar3 hours ago

Dua Lipa, tanimë artistja e dytë më e dëgjuar në botë në “Spotify”

Dua Lipa tanimë është artistja e dytë më e dëgjuar në të gjithë botën në “Spotify”, dhe e para nëse...

Facebook