Lidhu me ne

Kryesore

Votuesit e rinj pukjanë, votën e tyre të parë do e hedhin në kuti për z. Ludovik Hasani.

Pse duhet votuar Ludovik Hasani ( Lodi ) nga elektorati Pukës?

Sepse Lodi është modeli i njeriut me vlera, i fjalës së mbajtur dhe i burrërisë, i njeriut të ndershëm dhe të përkushtuar për punën. Eksperienca e tij, ka shumë rëndësi për t’u marrë si shembull për zhvillimin e rrethit të Pukes. Ai do të jetë i vendosur për të nxitur Qeverinë për të kryer investime në zhvillimin e mëtejshëm të burimeve natyrore të këtij rrethi, që njerezit të përfitojnë sa më shumë të mira materiale prej tyre. Ai do të dëgjojë kurdoherë zërin e njerezëve dhe do të jetë pranë tyre!

Këto shkroi ndër të tjera Pjetër DEMA për z. Ludovik Hasani pak ditë më parë

Ndërsa gazetari i Podiumi.com zhvilloi biseda me qytetarët të Pukës për të mësuar më tepër.

May be an image of text

Pyetja që shtroi ishte pikërisht “Pse duhet votuar Ludovik Hasani ?”

Ajo që ra në sy ishte mbështetja e madhe e pukjanëve për z. Ludovik Hasani. Kësaj here ndihen vërtetë të përfaqësuar.

  • Ludovik Hasani është burrë i mirë, -shprehet një zotëri në moshë teksa pyetet nga gazetari i Podiumi.com

Rinia pukjane po ashtu shprehet shumë entuziaste për z. Hasani. Shumë të rinj dhe të reja votues për herë të parë shprehen se votën e tyre të parë do e hedhin në kuti për z. Ludovik Hasani.

“Jam 18 vjeç dhe jam votues për herë të parë’, – shprehet i riu me inicialet V.Sh, ndërsa thotë se voten e tij të parë do e japë për PD-në dhe kandidatin e Pukës.

http://Podiumi.com

May be an image of 1 person and text
May be an image of 5 people, people standing, tree and outdoors

Vazhdo leximin

Me teper

Kioske2 ditë më herët

Letrat e ndaluara të komunizmit: “Punojmë për të ngrënë një copë bukë misri”

Letrat e dhimbjes së shqiptarëve në regjimin komunist të cilat u ndaluan nga Sigurimi i Shtetit për të shkuar në...

Temporal2 ditë më herët

Investigimi/ Rilindja po shpenzon për propagandë me faqet anonime në Facebook

Fushata zgjedhore në Shqipëri ka trokitur prej ditësh dhe ndërsa i afrohemi 25 prillit, motorët e partive kryesore në vend...

Radar2 ditë më herët

Eni Çobani tregon emocionin e puthjes së parë: Edhe sot e vizitojmë shpesh atë vend

Sa herë ndodh të jetë e ftuar në “Rudina”, Eni Çobani gjithmonë ndan me publikun, përveç profesionit, edhe sekrete e...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi: Kriza në Rinas, sajesë për të harruar “Bechetin”, akuzat për grusht shteti më kujtojnë Enverin

Kriza në Aeroportin e Rinasit është përpjekja e fundit Edi Ramës për të larguar vëmendjen nga Skandali Becheti. Kështu u...

Kryesore2 ditë më herët

“Po firmosen tendera me kontrata marramendëse”

Klodian Tomorri Gazetari Klodian Tomorri, ka bërë një deklaratë të fortë , teksa ka folur për tenderat që po bëhen...

Radar2 ditë më herët

Edhe Veliaj si Rama: Do të rikandidoj për mandatin e tretë në Tiranë!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i ftuar në emisionin “Opinion”, u shpreh se do të rikandidojë për një...

Kryesore2 ditë më herët

Berat Buzhala: Rrëzojeni Edi Ramën. E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë.

Po çfarë bëri tjetër Rama? E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë. Nëse Berisha e priste në Tiranë Bushin, Rama i bën...

Aktualitet2 ditë më herët

Mediu në Rrogozhinë: Votoni të rikthejmë dinjitetin e humbur

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në kuadër të fushatës elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit këtë të premte është...

Kryesore2 ditë më herët

Mario Draghi ‘zemëron’ Turqinë, e quan Erdogan diktator

ITALI– Kryeministri Italian, Mario Draghi ka zemëruar Turqinë duke e quajtur presidentin Rexhep Tajip Erdogan “një diktator” dhe duke e...

Kryesore3 ditë më herët

Regjimet i mbulojnë të vërtetat me balada si ato të grushtit të shtetit. Rama vërtet ka prekur fundin.

Rebelët e Rinasit dhe ankthi i një regjimi Dështimin e qeverisë për të arritur një marrëveshje, pas gati një viti...

Facebook