Lidhu me ne

Radar

Njihuni me shenjat më mosbesuese të zodiakut

Njihuni me shenjat më mosbesuese të zodiakut

Demi

Ata janë shumë kuriozë dhe për të shuar etjen e tyre për informacion. 

Demat janë një shenjë e fiksuar, kështu që është e vështirë t’i zhvendosësh për ndonjë gjë shpejt, por sapo partneri të fitojë besimin, ata do të heqin dorë nga kërkimi i tyre dhe do të qëndrojnë pranë tyre pa marrë parasysh se për sa kohë partneri nuk rezulton i pabesë.

Luani

Luani i dashuruar është i guximshëm dhe nuk do të lërë gur pa lëvizur për t’i shprehur ndjenjat e tij të dashurit të tyre, por për shkak të natyrës së tyre të dyshimtë, partnerët e tyre gjithmonë do të ndjehen sikur po vëzhgohen.

Bricjapi

Kur jeni në një marrëdhënie, njerëzit e kësaj shenje dielli mund të kenë nevojë për përpjekje shtesë për t’i besuar një partneri.

Ata janë ‘djegur’ paksa dhe nuk u besojnë naivisht njerëzve edhe nëse është dikush për të cilin kanë një pëlqim të fortë.

Dhisë vigjilente i pëlqen të vëzhgojë partnerin e tyre para se të vendosin  besimin e tyre.

Me teper

Sport3 minuta më herët

Gjesti i Cristiano Ronaldos i kushtoi Coca-Colas katër miliardë dollarë humbje

Gjesti i yllit të Portugalisë Cristiano Ronaldos, i cili largoi nga tavolina dy shishe dhe në vendin e tyre vuri...

Stil3 orë më herët

Doni të humbni peshë pa dietë? Këtu keni disa këshilla që duhet të ndiqni

Shpesh e gjejmë veten përballë dëshirës për të humbur disa kile pa dashur të bëjmë një dietë. Duke qenë se...

Radar4 orë më herët

Mëngjesi Ideal për Kocka të Forta – Si të Merrni Sasitë e Duhura të Kalciumit

nga AgroWeb Pra, çdo mëngjes zgjidhni patjetër nga një gotë qumësht apo lëng portokalli, shoqëruar me ushqime të tjera bulmeti...

Radar4 orë më herët

Dhimbjet E Kokës – Cilat Janë Arsyet Shëndetësore që i Shkaktojnë

nga AgroWeb Plakja e Trurit. Foto: Flickr Dhimbjet e kokës janë shumë dimensionale dhe tepër të komplikuara. Secila prej dhimbjeve...

Gatime4 orë më herët

Frutat Dhe Perimet Më Të Pasura Me Hekur

nga AgroWeb Spinaqi mbetet një zgjidhje e pazëvendësueshme për shtimin e niveleve të hekurit në organizëm. Foto: Flickr Lexoni për...

Kritike4 orë më herët

Kur Shqipëria përzë bijtë e saj! – Nga Silvana Begaj

Kur Shqipëria përzë bijtë e saj! Silvana Begaj “Qëllimi arsimit është të zëvendësojë një mendje bosh, me një të hapur.”...

Sport4 orë më herët

Ronaldo në histori, i vetmi futbollist që luan në pesë Europianë

Cristiano Ronaldo në sfidën ndaj Hungarisë u bë lojtari i parë që ka luajtur në pesë kampionate europiane. Sulmuesi i...

Radar4 orë më herët

Arsyet pse keni dhëmbë të verdhë edhe pse i lani rregullisht

Kujdesi i dobët dentar si edhe mungesa e higjienës janë disa nga faktorët kryesorë që i bëjnë dhëmbët më të...

Kryesore4 orë më herët

Kë po paguajmë 100 milionë euro? – Nga Klodian Tomorri

Nga Klodian Tomorri – Njerëzit dëgjojnë që sektori publik është zgjeruar me 20 mijë vetë vitet e fundit dhe ndoshta...

Stil4 orë më herët

Cilat janë shenjat e horoskopit që urrehen me njëra-tjetrën

Dashi me AkrepinDashi i urren ata që nuk janë të thjeshtë, spontan dhe të drejtpërdrejtë, siç janë njerëzit e shenjës...

Facebook