Lidhu me ne

Radar

Këto shenja horoskopi e urrejnë njëra-tjetrën / Mund të qëndrojnë armiq përgjithmonë

Këto shenja horoskopi e urrejnë njëra-tjetrën/ Mund të qëndrojnë armiq përgjithmonë

Binjakët me Binjakët

Nëse ka pasur ndonjëherë një shenjë që nuk mund të qëndronte vetë, janë Binjakët.Dy personalitete të mbështjella në një shenjë dhe duke ecur në vijën e hollë midis mendjes së shëndoshë dhe çmendurisë ,ky është një Binjak. Kur keni dy Binjakë , keni dy situata të mundshme: miqtë më të mirë, ose armiq për gjithë jetën ose më gjatë. Nuk ka zonë gri kur bëhet fjalë për Binjakët.

Akrepi-Ujori

Nëse do të jemi plotësisht të sinqertë, Akrepi me të vërtetë nuk ka miq në Zodiak sepse, kjo është vetëm mënyra se si Akrepi rrotullohet. Por nëse e ngushtojmë në një shenjë që Akrepi thjesht nuk mund të qëndrojë është Ujori.

Luani-Demi

Ndërsa Luani dhe Demi mund të krijojnë një çift të shkëlqyeshëm sepse të kundërtat tërheqin, të heqësh një miqësi është e vështirë për këta të dy. Nevoja e Luanit për të qenë besnikë bie në kontrast me nevojën e Demit për të bërë gjithçka që duhet për të marrë atë që dëshiron. Gjithashtu, guximi i Luanit dhe kokëfortësia e Demit nuk përzihen kurrë, ato janë shumë të ngjashme, por akoma nuk ekzistojnë më.

Vazhdo leximin

Me teper

Kritike1 ditë më herët

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat.

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat. Një tjetër i zhdukur, që u gjend sot i vrarë. Rekordi...

Aktualitet1 ditë më herët

Kjo rrugë të çon në Syrin e Kaltër.

Z. Kryeministër, Pas kësaj rruge ndodhet 1 prej pasurive më të mëdha natyrore të Shqipërisë dhe 1 prej destinacioneve kryesore...

Temporal1 ditë më herët

Emigracioni dëmton forcën e punës, 18 mijë të rinj 15-29 vjeç më pak në një vit

Grup-moshat e reja 15-29- vjeç, pjesë e popullsisë në moshë pune, u tkurrën me shpejtësi përgjatë vitit të kaluar. INSTAT...

Stil2 ditë më herët

5 restorantet që preferoj në Prishtinë

Nga Enver Robelli  E kam të qartë: kjo listë është krejtësisht subjektive, pra një vlerësim fund e krye personal, por është...

Stil2 ditë më herët

Milioneret e instagramit që bëjnë shumë “zhurmë” për para, zbulohen çmimet e Luana Vjollcës, Arbana Osmanit dhe Teas

“Instagrami” sot është kthyer në një biznes shumë fitimprurës për njerëzit e njohur të ekranit. Ka nga ata personazhe që...

Temporal2 ditë më herët

Masakra e Tivarit, tragjedia më e madhe e regjimit komunist

Masakra e Tivarit e vitit 1945 cilësohet ndër ngjarjet më tragjike të popullit shqiptar, kur forcat ushtarake të ish-Jugosllavisë vranë...

Kryesore2 ditë më herët

Basha: S’lejova bashkëpunimin me bandat në zgjedhje, dhe s’do ndalemi deri sa të çmontojmë regjimin Rama-Doshi.

Kryedemokrati Lulzim Basha, në mbledhjen e kryesisë është përballur me debat dhe sulme nga Fatbardh Kadilli. Basha ka deklaruar se...

Stil2 ditë më herët

Tre shenjat e horoskopit që i fshehin ndjenjat

Akrepi Fillojmë me zotin e fshehtësisë dhe dyshimit. Nëse ndonjëherë merrni ndonjë fjalë nga Akrepi, me të vërtetë do të...

Radar2 ditë më herët

Andi dhe Melisa pranuan lidhjen/ Tea mesazh dyshes

Vetëm disa ditë më parë Melisa dhe Andi pranuan lidhjen e tyre, ndërsa ndjekësit u bënë kuriozë për regimin e...

Kioske2 ditë më herët

Si favorizohen oligarkët?

Si favorizohen oligarkët? Kur Kastrati Group bleu Hotel Sheraton në vitin 2018, shumë u çuditën. Një kompani që kishte eksperiencë...

Facebook