Lidhu me ne

Kryesore

Pushteti absolut korrupton në mënyrë absolute, regjimet zor se përmbysen me votë


Arben Beqiri, mjek

Pushteti absolut korrupton ne menyre absolute dhe regjimet zor se permbysen me vote!!!
Kjo beteje e vjedhur me hile e dredhi vetem sa e ben edhe me te qarte para cdo socialisti te thjeshte misionin shkaterrues dhe antikombetar te Rames dhe rindjes se tij!
Ne nuk e kemi humbur luften per ti dhene Shqiperise nje qeveri qe meriton!
Ate do ta fitojme per atdheun tone, per qytetaret qe aspirojne demokraci dhe mireqenie dhe i vetmi aleat jane dhe do jene shqiptaret.
PD dhe Lulzim Basha bene nje fushate europiane, te ndershme e transparente, frymezuese dhe te bazuar!
Perkunder kesaj duket se presioni dhe paraja, Doshet dhe numeruesit me stilolaps ne dore, Murrizet dhe soji e sorollopi i tyre te shtrire nga jugu ne veri, moslejimi i emigranteve per te votuar e te tjera si keto tjetersuan vullnetin e popullit.

Nese ne nuk arritem te ndalnim kete krim elektoral, te gjithe shqiptaret qe e duan vendin, te djathte e te majte shume shpejt do bashkohen per ta mposhtur kete te keqe qe te ngjashme ka vec diktaturen!

Me teper

Kritike1 ditë më herët

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat.

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat. Një tjetër i zhdukur, që u gjend sot i vrarë. Rekordi...

Aktualitet1 ditë më herët

Kjo rrugë të çon në Syrin e Kaltër.

Z. Kryeministër, Pas kësaj rruge ndodhet 1 prej pasurive më të mëdha natyrore të Shqipërisë dhe 1 prej destinacioneve kryesore...

Temporal1 ditë më herët

Emigracioni dëmton forcën e punës, 18 mijë të rinj 15-29 vjeç më pak në një vit

Grup-moshat e reja 15-29- vjeç, pjesë e popullsisë në moshë pune, u tkurrën me shpejtësi përgjatë vitit të kaluar. INSTAT...

Stil2 ditë më herët

5 restorantet që preferoj në Prishtinë

Nga Enver Robelli  E kam të qartë: kjo listë është krejtësisht subjektive, pra një vlerësim fund e krye personal, por është...

Stil2 ditë më herët

Milioneret e instagramit që bëjnë shumë “zhurmë” për para, zbulohen çmimet e Luana Vjollcës, Arbana Osmanit dhe Teas

“Instagrami” sot është kthyer në një biznes shumë fitimprurës për njerëzit e njohur të ekranit. Ka nga ata personazhe që...

Temporal2 ditë më herët

Masakra e Tivarit, tragjedia më e madhe e regjimit komunist

Masakra e Tivarit e vitit 1945 cilësohet ndër ngjarjet më tragjike të popullit shqiptar, kur forcat ushtarake të ish-Jugosllavisë vranë...

Kryesore2 ditë më herët

Basha: S’lejova bashkëpunimin me bandat në zgjedhje, dhe s’do ndalemi deri sa të çmontojmë regjimin Rama-Doshi.

Kryedemokrati Lulzim Basha, në mbledhjen e kryesisë është përballur me debat dhe sulme nga Fatbardh Kadilli. Basha ka deklaruar se...

Stil2 ditë më herët

Tre shenjat e horoskopit që i fshehin ndjenjat

Akrepi Fillojmë me zotin e fshehtësisë dhe dyshimit. Nëse ndonjëherë merrni ndonjë fjalë nga Akrepi, me të vërtetë do të...

Radar2 ditë më herët

Andi dhe Melisa pranuan lidhjen/ Tea mesazh dyshes

Vetëm disa ditë më parë Melisa dhe Andi pranuan lidhjen e tyre, ndërsa ndjekësit u bënë kuriozë për regimin e...

Kioske2 ditë më herët

Si favorizohen oligarkët?

Si favorizohen oligarkët? Kur Kastrati Group bleu Hotel Sheraton në vitin 2018, shumë u çuditën. Një kompani që kishte eksperiencë...

Facebook