Lidhu me ne

Aktualitet

Dr. Brataj i del në mbrojtje dr.Lelit: Në Vlorë bëhet karrierë me sms,letra anonime, shpifje

Prej kohësh është vënë re një lloj ‘ftohje’ mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakutr të Vlorës, Dritan Leli, ku ky i fundit është sulmuar në mënyrë jo të drejtëpërdrejtë nga funskionarë të lartë të partisë Socialiste.

Ndërsa vetëm ditën e djeshme Dritan Leli ka bërë një reagim zyrtar, në lidhje me akuzat që u bënë rreth tij, duke aluduar se ishte takuar me kunatin e Lulzim Bashës.

Në një postim në rrjetin e tij social facebook, Leli është ëprgjigjur ndaj këtyre aludimeve, duke thënë se këto ishin vetëm skenarë të qëndisur dhe shtoi se nuk e kishte takuar kurrë as nuk e kishte parë kurrë në jetë kunatin e kryetarit të partisë Demokratike.

Në mbështetje të tij, në postin që Leli ka shpërndarë ka komentuar edhe Skënder Brataj, drejtori i përgjithshëm të qendrës kombëtare të Urgjencës.

Vazhdo leximin

Me teper

Kritike24 minuta më herët

Shkodranët ‘çmenden’ pas Antonelës së ‘Përputhen’/ Ironizon Taulant Muka: Ky është niveli arsimor që kemi

Emisioni i dashurisë “Përputhen” ka nisur turin e audicioneve në çdo qytet dhe gjatë ndalesave të tyre është vënë re...

Aktualitet35 minuta më herët

“E kanë helmuar qëllimisht…” – Denoncimi i fortë për pemën shekullore në qëndër të Tiranës

Aktori Florian Binaj ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale, ku hedh dyshime se rrapi shumëshekullor që ndodhet...

Sport39 minuta më herët

Gjesti i Cristiano Ronaldos i kushtoi Coca-Colas katër miliardë dollarë humbje

Gjesti i yllit të Portugalisë Cristiano Ronaldos, i cili largoi nga tavolina dy shishe dhe në vendin e tyre vuri...

Stil4 orë më herët

Doni të humbni peshë pa dietë? Këtu keni disa këshilla që duhet të ndiqni

Shpesh e gjejmë veten përballë dëshirës për të humbur disa kile pa dashur të bëjmë një dietë. Duke qenë se...

Radar4 orë më herët

Mëngjesi Ideal për Kocka të Forta – Si të Merrni Sasitë e Duhura të Kalciumit

nga AgroWeb Pra, çdo mëngjes zgjidhni patjetër nga një gotë qumësht apo lëng portokalli, shoqëruar me ushqime të tjera bulmeti...

Radar4 orë më herët

Dhimbjet E Kokës – Cilat Janë Arsyet Shëndetësore që i Shkaktojnë

nga AgroWeb Plakja e Trurit. Foto: Flickr Dhimbjet e kokës janë shumë dimensionale dhe tepër të komplikuara. Secila prej dhimbjeve...

Gatime4 orë më herët

Frutat Dhe Perimet Më Të Pasura Me Hekur

nga AgroWeb Spinaqi mbetet një zgjidhje e pazëvendësueshme për shtimin e niveleve të hekurit në organizëm. Foto: Flickr Lexoni për...

Kritike4 orë më herët

Kur Shqipëria përzë bijtë e saj! – Nga Silvana Begaj

Kur Shqipëria përzë bijtë e saj! Silvana Begaj “Qëllimi arsimit është të zëvendësojë një mendje bosh, me një të hapur.”...

Sport4 orë më herët

Ronaldo në histori, i vetmi futbollist që luan në pesë Europianë

Cristiano Ronaldo në sfidën ndaj Hungarisë u bë lojtari i parë që ka luajtur në pesë kampionate europiane. Sulmuesi i...

Radar5 orë më herët

Arsyet pse keni dhëmbë të verdhë edhe pse i lani rregullisht

Kujdesi i dobët dentar si edhe mungesa e higjienës janë disa nga faktorët kryesorë që i bëjnë dhëmbët më të...

Facebook