Lidhu me ne

Kryesore

Udhëheqësi nuk merret fare me këto punë se po bëhet Lider i Ballkanit.

Albanian PM Edi Rama retains mandate: Good News for EU integration - New  Delhi Times - India Only International Newspaper

Mungesa e rotacionit ne Shqiperi ka prodhuar nje fenomen interesant: kane filluar te shqyhen me njeri tjetrin.

Ideja se njera parti do mbaronte mandatin dhe do ikte, bashke me militantet e saj, merziste nje pjese te enturazhit te ngushte por njekohesisht lumturonte pjesen tjeter qe mezi pret t’i zevendesoje.

Tani qe kjo loder u prish, Petro sulmon Subashin, Braçe sulmon Lalin, Lali merzitet se nuk behet dot kryetar etj.

Njesoj dhe ne partite opozitare, kurre s’ka patur me shume oponence te brendshme.E gjitha kjo situate mund te prodhoje dy rezultate te mundshme.

Ose çarjet e brendshme do behen aq te medha sa nuk do rrine dot nen nje çati, ne emer te armikut te perbashket.Ose situata do prodhoje nje stanjacion te tille si ai i simbolizuar nga inceneratori i Fierit: korrupsioni eshte galopant, flaka lokale e djeg ate, pasojat i vuajne qytetaret e percelluar nga zhegu, opozita denoncon ne Twitter,

Udheheqesi nuk merret fare me keto pune se po behet Lider i Ballkanit.

Vazhdo leximin

Me teper

Stil16 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar16 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil16 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil16 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil16 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore16 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook