Lidhu me ne

Radar

“Lideri më i dobët në 30 vjet”, Muç Nano: Basha bëri gjënë më të poshtër, i futi shqelmin Berishës, që i dha gjithçka!Mustafa Nano, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ka komentuar vendimin e Lulzim Bashës për të larguar nga PD, Sali Berishën.

Nano e konsideron Bashën, liderin më të dobët që ka prodhuar Shqipëria në 30 vjet, që goditi në fund, njeriun që i dha çdo post dhe që e krijoi.

Mustafa Nano: Rama ka fituar se opozita ka qenë shumë e dobët, jo se ka blerë njërin dhe tjetrin.

Armand Shkullaku: Këtu ndahemi ne, se ti nuk e pranon që ky vjedh vota. Pse e dobët?

Mustafa Nano: Rama ka fituar, sepse opozita është e dobët. Përse është e dobët? Sepse ka dhënë idenë, që nuk ka një lider të vërtetë, por një lider në prapaskenë. Është e dobët edhe për shkak të lidërit që ka patur në krye, që është i dobët, më i dobëti që ka pjellë politika. Basha ka bërë gjënë më të poshtër. Sepse të gjithë po themi na befasoi. E dyta, ky inserti që transmetoi programi, mua mu duk se i vinte “pikat mbi i”, të gjithë situatës. Kemi njeri që është shpikur nga Berisha, është shpërblyer me poste, është ledhatuar dhe në fund i fut shqelmin.

Me teper

Stil17 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar17 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil17 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil17 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil17 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore17 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook