Lidhu me ne

Aktualitet

Vjersha që ka mësuar përmendësh Luli është…

Nga Ylli Manjani

No photo description available.

Vjersha që ka mësuar përmendësh Luli është :

“Berisha e ka personale ndaj do PD”…

Dakord. Le të zëmë se është kështu.

Pyetja është si ja zgjidh foltorja apo qoftë edhe PD hallet personale Berishës?

!Pse, partia zgjidh halle personale të Kryetarit?!

Ou?! Dmth, Luli pranon se hallet e tij personale ja paska zgjidhur PD?!

Hë ta lumsha!

Jepi udhë budallëkut, jepi!

Fjalë e gafë e ka.

Këtë nder na e bëri foltorja.

Njohëm gafën, por edhe mënyrën si i paska zgjidhur hallet personale Luli.

Ndërsa ju demokratë që paskeni pritur të vini në pushtet, nuk e paskeni pasë personale.

Prandaj se meritoni pushtetin.

Tani gjykojeni vetë.

Ose jeni në partinë e gabuar ose ardhja në pushtet s’paska qenë halli i Lulit!?

S’më del llogjikë tjetër që të justifikojë thonjt e Lulit të ngulur te karrikja e kryetarit të PD.

Të PD që dukshëm nuk e do e as e mbështet.*****Ah, gëzuar pavarsinë që s’e kemi!

Pavarsinë që udhëheqësit pozitë e opozitë e shesin për një vizë personale…

Shihni filmin Nëntori i Dytë sot.

Me teper

Stil6 orë më herët

Kërcënohet gjyqtarja Diana Di Meo, i publikojnë videot intime, zyrtarja: Është hakmarrje!

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka deklaruar se disa faqe i kanë vjedhur disa video intime dhe ia kanë publikuar...

Stil6 orë më herët

“Edhe 8 vite më ke, do martohem me tjetër”- Rudina Dembacaj i bën “presion” Mark Frrokut

Aktorja Rudina Dembacaj ka zbuluar se shkoi tek fallxhorja për të pare fatin e saj dhe letrat taro kanë parashikuar...

Kryesore7 orë më herët

Asnjë kryeministër të mos qëndrojë më shumë se dy mandate/ Po Luli pse duhet të qëndrojë tre në opozitë?

Sot Lulzim Basha si gjithmonë tha perlën e tij të rradhës, shfaq hipokrizinë, talljen dhe neverinë që ka ndaj shqiptarëve....

Radar20 orë më herët

GUXIMI I HARBUTËVE!

GUXIMI I HARBUTËVE! Nga Dr. Erion Dasho Kur kryetaruci i bashkisë nuk kishte lindur akoma, Sul Mema çonte peshë stadiumet....

Kryesore20 orë më herët

Horri apo Lavirja e Bashkisë së Tiranës?

Nga Respublica.al Audiopërgjimi i Erion Veliajt që u publikua gjerësisht në media formalizon njohjen e një gjëje të njohur: arrogancën brutale...

Stil21 orë më herët

U shfaq pranë Bora Zemanit, Vin Veli: Kam raport të mirë, patjetër që do e uroja

DJ Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është parë në ditëlindjen e 30-të të moderatores. Dj i njohur i surprizoi...

Stil1 ditë më herët

7 arsyet kryesore që keni një dhimbje koke

Kur godet një dhimbje koke e keqe, thjesht dëshiron që ajo të marrë fund. Dhimbja e fortë dhe e vazhdueshme...

Stil1 ditë më herët

Edhe ju shqetësoheni nga rrallimi i flokëve?!

Humbja e flokëve tek gratë mund të shkaktohet nga shkaqe të shumta, dhe disa janë të shërueshme. Ndërsa rënia e...

Stil1 ditë më herët

A është e dëmshme kërcitja e kockave?

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja...

Stil1 ditë më herët

Keni dhimbje dhe ngërce në këmbë gjatë stervitjes?

Njerëzit që kanë dhimbje në këmbë kur ushtrohen mund të kenë nevojë për një vlerësim për t’u siguruar që kanë...

Facebook