Lidhu me ne

Kritike

Evi Kokalari: Ishte në seli dhe i dërgoi si përforcime, monstrat e Bashës kanë fytyre femrash

Kokalari: Ishte në seli dhe i dërgoi si përforcime, monstrat e

Aktivistja që ka dalë në krah të Berishës, Evi Kokalari, ka bërë një postim në Facebook, teksa ka fajësuar Bashën për incidentin që ndodhi disa ditë më parë në selinë e PD-së, ku pat dhe përplasje mes grave.

Kjo përplasje ndodhi kur zonja Evi Kokalari së bashku me Albana Vokshin dhe disa gra të tjera të LDG-së po flisnin për mediat. Në këtë moment, një mbështetëse e Bashës iu shkoi nga pas dhe nuk i lejoi që të flisnin. Kjo situatë agravoi dhe për pak sa nuk ndodhi një sherr fizik mes tyre, i cili u shmang nga ndërhyrja e disa personave që ndodheshin aty.

Kokalari fajëson Bashën dhe në postimin e saj me fotot e Grida Dumës, Desada Metajn dhe mbështetëset e Bashës, me të cilën pati dhe incidentin, shkruan se “Monstrat e Lulzim Bashës kanë fytyre femrash.”

Kokalari: Ishte në seli dhe i dërgoi si përforcime, monstrat e

Kujtojmë se gjatë këtij incident, Basha dhe asnjë përfaqësues i selisë blu nuk tentoi të dilte dhe të qetësonte situatën.

“Jam votuar me mbi 4000 delegatë për të qenë pjesë e Komisionit të Rithememelimit. Nuk mund të kontrollojë dy gra me probleme. Ky është Lulzim Basha. Si qenka ky provokim,”- ishte deklaratë e Kokalarit pas incidentit.

Kokalari: Ishte në seli dhe i dërgoi si përforcime, monstrat e

Në postimin e Kokalarit, disa komentues i sugjerojnë që mos të ngatërrojë Violetën me të tjerat, pasi sipas komentueses, Violeta është të paktën besnike. Dhe Kokalari i përgjigjet se nuk mundet ta justifikojë dhe që fajin e ka Basha që vetë ishte në seli por dërgoi këto si përforcime.

Kujtojmë se Kokalari ka pasur disa përplasje edhe më pare me Desada Metajn – e cila është këshilltare e Lulzim Bashës.

Me teper

Stil6 orë më herët

Kërcënohet gjyqtarja Diana Di Meo, i publikojnë videot intime, zyrtarja: Është hakmarrje!

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka deklaruar se disa faqe i kanë vjedhur disa video intime dhe ia kanë publikuar...

Stil7 orë më herët

“Edhe 8 vite më ke, do martohem me tjetër”- Rudina Dembacaj i bën “presion” Mark Frrokut

Aktorja Rudina Dembacaj ka zbuluar se shkoi tek fallxhorja për të pare fatin e saj dhe letrat taro kanë parashikuar...

Kryesore7 orë më herët

Asnjë kryeministër të mos qëndrojë më shumë se dy mandate/ Po Luli pse duhet të qëndrojë tre në opozitë?

Sot Lulzim Basha si gjithmonë tha perlën e tij të rradhës, shfaq hipokrizinë, talljen dhe neverinë që ka ndaj shqiptarëve....

Radar20 orë më herët

GUXIMI I HARBUTËVE!

GUXIMI I HARBUTËVE! Nga Dr. Erion Dasho Kur kryetaruci i bashkisë nuk kishte lindur akoma, Sul Mema çonte peshë stadiumet....

Kryesore20 orë më herët

Horri apo Lavirja e Bashkisë së Tiranës?

Nga Respublica.al Audiopërgjimi i Erion Veliajt që u publikua gjerësisht në media formalizon njohjen e një gjëje të njohur: arrogancën brutale...

Stil21 orë më herët

U shfaq pranë Bora Zemanit, Vin Veli: Kam raport të mirë, patjetër që do e uroja

DJ Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është parë në ditëlindjen e 30-të të moderatores. Dj i njohur i surprizoi...

Stil1 ditë më herët

7 arsyet kryesore që keni një dhimbje koke

Kur godet një dhimbje koke e keqe, thjesht dëshiron që ajo të marrë fund. Dhimbja e fortë dhe e vazhdueshme...

Stil1 ditë më herët

Edhe ju shqetësoheni nga rrallimi i flokëve?!

Humbja e flokëve tek gratë mund të shkaktohet nga shkaqe të shumta, dhe disa janë të shërueshme. Ndërsa rënia e...

Stil1 ditë më herët

A është e dëmshme kërcitja e kockave?

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja...

Stil1 ditë më herët

Keni dhimbje dhe ngërce në këmbë gjatë stervitjes?

Njerëzit që kanë dhimbje në këmbë kur ushtrohen mund të kenë nevojë për një vlerësim për t’u siguruar që kanë...

Facebook