Lidhu me ne

Kryesore

SKANDALI/ PD-ja do të kthehet në kompleks pallatesh, del projekti miliona eurosh

Një skandal i vërtetë mund të konsiderohet ajo se cfarë është zbuluar ditën e sotme. Një studio artitekturore, ka nxjerrë projektin e ndërtimit të një kompleksi pallatesh në zonën ku sot është selia e PD.

Ditën e shtunë, teksa demokratët ishin mbledhur për të larguar Bashën nga partia, ndërhyri policia dhe largoi të gjithë demostruesit me kërkesën e deputetit Basha, sot kuptohet pse kishte ndërhyrje nga Policia me urdhër të Qeverisë, e cila duket se ka plane të tjera me ish-godinën e SHQUP-it.

Linku i projektit:

https://www.mgsarchitecture.in/architecture-design/projects/1637-seamless-integration.html?highlight=WyJ0aXJhbmEiLCJ0aXJhbmEncyIsImZvdXIiLCInZm91ciciLCJmcmVlZG9tcyIsImZyZWVkb20iLCInZnJlZWRvbSIsImZvdXIgZnJlZWRvbXMiXQ%3D%3D&fbclid=IwAR19wOpW6FinPbbnc5l_vZidwSEX-sQ5X4Ydsqu4DCf5tXNATgZliGH0oIg

Me teper

Stil5 orë më herët

Kërcënohet gjyqtarja Diana Di Meo, i publikojnë videot intime, zyrtarja: Është hakmarrje!

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka deklaruar se disa faqe i kanë vjedhur disa video intime dhe ia kanë publikuar...

Stil5 orë më herët

“Edhe 8 vite më ke, do martohem me tjetër”- Rudina Dembacaj i bën “presion” Mark Frrokut

Aktorja Rudina Dembacaj ka zbuluar se shkoi tek fallxhorja për të pare fatin e saj dhe letrat taro kanë parashikuar...

Kryesore6 orë më herët

Asnjë kryeministër të mos qëndrojë më shumë se dy mandate/ Po Luli pse duhet të qëndrojë tre në opozitë?

Sot Lulzim Basha si gjithmonë tha perlën e tij të rradhës, shfaq hipokrizinë, talljen dhe neverinë që ka ndaj shqiptarëve....

Radar19 orë më herët

GUXIMI I HARBUTËVE!

GUXIMI I HARBUTËVE! Nga Dr. Erion Dasho Kur kryetaruci i bashkisë nuk kishte lindur akoma, Sul Mema çonte peshë stadiumet....

Kryesore19 orë më herët

Horri apo Lavirja e Bashkisë së Tiranës?

Nga Respublica.al Audiopërgjimi i Erion Veliajt që u publikua gjerësisht në media formalizon njohjen e një gjëje të njohur: arrogancën brutale...

Stil19 orë më herët

U shfaq pranë Bora Zemanit, Vin Veli: Kam raport të mirë, patjetër që do e uroja

DJ Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është parë në ditëlindjen e 30-të të moderatores. Dj i njohur i surprizoi...

Stil1 ditë më herët

7 arsyet kryesore që keni një dhimbje koke

Kur godet një dhimbje koke e keqe, thjesht dëshiron që ajo të marrë fund. Dhimbja e fortë dhe e vazhdueshme...

Stil1 ditë më herët

Edhe ju shqetësoheni nga rrallimi i flokëve?!

Humbja e flokëve tek gratë mund të shkaktohet nga shkaqe të shumta, dhe disa janë të shërueshme. Ndërsa rënia e...

Stil1 ditë më herët

A është e dëmshme kërcitja e kockave?

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja...

Stil1 ditë më herët

Keni dhimbje dhe ngërce në këmbë gjatë stervitjes?

Njerëzit që kanë dhimbje në këmbë kur ushtrohen mund të kenë nevojë për një vlerësim për t’u siguruar që kanë...

Facebook