Lidhu me ne

Aktualitet

Për Fevziun, Kadare është shqipëtari më i famshëm në botë, për komentuesit nënë Tereza

u3_u3_30tetor_fevziu_kadare2

Për Blendi Fevziun Kadare është shqipëtari më i famshëm në botë

Ndërsa për komentuesit është Nënë Tereza

Kush ka të drejtë?

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Radar32 minuta më herët

4 vite gënjeshtra të Ramës për gjobën e Beketit

Për vite me radhë kryeministri shqiptar i ka thënë vazhdimisht publikut, se asnjë lek i taksapaguesve shqiptar nuk do të...

Mix39 minuta më herët

Universitetet më të vjetra në botë, të cilat janë ende sot në funksion

Universitetet më të vjetra në botë të cilat janë ende në funksion sot janë: 1. Universiteti i Bolonjës – Itali...

Radar49 minuta më herët

Qumështi i importit rritet me 28%, ‘zhduket’ prodhimi vendas

Qumështi i importit rritet me 28%, ‘zhduket’ prodhimi vendas Në tregun vendas është zgjeruar pesha e qumështit të importuar, duke...

Radar56 minuta më herët

Donald Trump kryeson thellë ndaj çdo rivali republikan – Sondazhi

Ish-presidenti Donald Trump po udhëheq çdo sfidues të mundshëm republikan jo vetëm në një grup hipotetik, por kokë më kokë,...

Kioske21 orë më herët

Sa është norma e korrupsionit në Shqipëri?

Operacioni i fundit i SPAK, si dhe rasti tjetër në gjykim, ai i incineratorit të Elbasanit, sugjeron se norma e...

Radar21 orë më herët

Joe Biden nuk është i aftë për të rikandiduar

“As fizikisht, as mendërisht”, doktori i Obamës: Biden nuk është i aftë për të rikandiduar Një ish-doktor i Shtëpisë së...

Mix21 orë më herët

Përdorimi i telefonit pas orës 22 mund të sjellë pasoja të rënda psikologjike

Pas orës dhjetë të darkës celulari duhet fikur. Është një urdhër që prindërit ua thonë fëmijëve adoleshentë, sidomos nëse kanë...

Mix21 orë më herët

Detaje nga filmi “Spider Man 4”

Fansat fillimisht besuan se filmi Spider Man i drejtuar nga Tom Holland dhe Zendaya do të përfundonte me Spider-Man: No...

Mix21 orë më herët

Si të shpëtoni nga kallot në këmbë dhe duar – Metodat natyrale

Çfarë dëshiron gjithkush gjatë verës në lidhje me lëkurën është që ajo të jetë sa më e butë dhe e...

Mix23 orë më herët

Cila është temperatura ideale e ajrit në dhomën e gjumit

Disa faktorë mund të ndikojnë në gjumë dhe një prej tyre është temperatura në dhomën ku flini. Një studim zbuloi...

Facebook