Lidhu me ne

Aktualitet

Pas Klosit, Dako: Vij me Edi Ramën dhe PS se këta bëjnë shtet

dako rama

PS vijon fushatën e anëtarësimeve të reja. Së fundmi drejtues të lartë të kësaj partie janë kanë zhvilluar një takim në qytetin e Durrësit.

I pranishëm ishte edhe kreu i rajonit Tiranë-Durrës, Saimir Tahiri si dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako.

Ky i fundit duke folur para të pranishmëve tha se Edi Rama dhe PS-ja dinë të bëjnë shtet.

“Vij me Edi Ramën dhe PS se këta bëjnë shtet. Është detyrë e jona për të hapur sa më shumë partinë dhe kjo realisht ka ndodhur në qytetin e Durrësit, por të hapim partinë dhe të fusim në radhët e saj njerëz që duan të kontribuojnë në Durrësin tonë të bukur. Që këta bëjnë shtet, ne e ndiejmë dhe në sajë të reformave që janë ndërmarrë në qytetin tonë të Durrësit. Ndryshimi i madh që ka ndodhur në Durrës, kanë bërë që turistët të rikthehen në këtë qytet”, tha Dako.

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Stil1 orë më herët

Studimi tregon “Pse jemi të pakënaqur me punën”?

Sot, punonjësit po kalojnë në burnout, janë të paangazhuar dhe ndihen të etur për të eksploruar mundësi të reja.Në mënyrë që...

Stil1 orë më herët

10 thënie motivuese të Martin Luther King

Martin Luter King, vazhdon të na frymëzojë, duke mbetur simbol i zhvillimit social. Më poshtë, ju sjellim disa prej thënieve rreth...

Stil1 orë më herët

50 thënie frymëzuese për të reflektuar për një javë më të mirë

Thëniet frymëzuese vijnë si reflektime nga përvoja e popujve apo individëve. Dija që përcjellin ja pasur kosto për ta në...

Stil1 orë më herët

Bella Hadid dhe varësia e saj ndaj alkolit

Problemet me alkoolin janë shumë të zakonta edhe mes njerëzve të famshëm dhe gjithnjë e më shumë prej tyre po...

Aktualitet2 orë më herët

Ish-drejtoreshë e AZHBR dhe sot ministre e Bujqësisë, Frida Krifca çoi fondet e BE-së të dhëna për bujqit tek inceneratori i Tiranës

Ish-drejtoreshë e AZHBR dhe sot ministre e Bujqësisë, Frida Krifca çoi fondet e BE-së të dhëna për bujqit tek inceneratori...

Stil2 orë më herët

Sa minuta duhet të ecni në ditë për të pasur një formë të mirë fizike

Ecja ka një sërë avantazhesh për ne, nga mbajtja në formë deri te shëndeti i trupit dhe mendjes sonë. Një...

Stil3 orë më herët

FIlmi ”Pretty woman”? Një magji e papërsëritshme!

Kanë kaluar 40 vjet nga filmi ”An officer and a gentleman” dhe 32 nga ”Pretty woman”, por për Richard Gere,...

Radar3 orë më herët

“Open Balkan” i jep fuqi ekonomike dhe politike Serbisë, thotë analisti amerikan

“Nisma “Open Balkan” minon “Procesin e Berlinit” dhe i jep më shumë fuqi ekonomike dhe politike Serbisë”. Kështu deklaroi analisti...

Radar3 orë më herët

Shtetet me numrin më të lartë dhe më të ulët të vetëvrasjeve në botë

Vetëvrasja ndodh në të gjithë botën, duke prekur individë të të gjitha kombeve, kulturave, feve, gjinive dhe klasave. Faktorë të...

Radar3 orë më herët

Raporti sekret trondit Britaninë, “40% e emigrantëve që mbërrijnë nga Franca me gomone janë shqiptarë”

Rreth 40% të gjithë emigrantët ilegalë që kalojnë me gomone dhe mjete të tjera lundruese ngushticën midis Francës dhe Britanisë...

Facebook