Lidhu me ne

Kioske

Plumbi i parë goditi celularin, plumbi i dytë goditi mbajtësen e çelësave.

Celularin e mbante në xhepin e xhaketës, mbajtësen e çelësave në xhepin e pantallonave.

Kjo i shpëtoi jetën Norbert B., 42 vjeç.

Madje dy herë.

Gjithçka ndodhi në një qytet gjerman.

Norbert B. kishte dalë për të hequr disa goma nga garazhi i një të afërmi, të quajtur Johann K., 88 vjeç.

Teksa po largonte gomat, për t’i hapur rrugën makinës së tij, përpara i del pensionisti me një armë në dorë.

Sipas BILD, ai qëlloi dy herë.

Plumbi i parë goditi celularin, plumbi i dytë goditi mbajtësen e çelësave.

Për t’u mbrojtur, ai i hedh një gomë pensionistit, duke e plagosur.

Më pas aty mbërrin djali i pensionistit, por ky i fundit qëllon edhe në drejtim të tij duke e plagosur.

Ai humbi jetën në spital.

Pak më vonë, policia e arrestoi Norbert B.

Ende nuk dihen shkaqet e krimit.

Ndërkohë policia arrestoi në spital edhe pensionistin.

Rettungswagen auf dem HofPolizisten sichern Waffen

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

Disa fakte që ndoshta nuk i dini për birrën

Disa “të fshehta” që ndoshta nuk i dini për birrën Dihen shumë gjëra për birrën. Për shembull, nuk prodhohej vetëm...

Mix2 orë më herët

A i keni ditur më parë këto fakte për John Lenon

Më 8 dhjetor 1980, John Lennon u vra: Ai sapo kishte mbushur 40 vjeç. Pothuajse gjithçka dihet për të. Pothuajse…...

Radar2 orë më herët

“Policia e mpirë për shkak të lidhjeve të politikës me krimin”

Është përgjegjësi e qeverisë dhe kryeministrit si nxitës i të fortëve për qëllime partiake, elektorale Kreu i Partisë së Lirisë,...

Sport2 orë më herët

Milionat e NBA, ylli i Golden State Stephen Curry, më i paguari i sezonit të ri

Milionat e NBA, ylli i Golden State më i paguari i seoznit të ri Edhe pse LeBron James është basketbollisti...

Sport2 orë më herët

Marrëveshje historike për LeBron James, vijon te Lakers për 97 milionë dollarë

LeBron James ka arritur marrëveshje me ekipin e Los Angelos Lakers, për shumën e 97,1 milionë dollarëve, siç raport ESPN....

Mix2 orë më herët

Këto janë disa nga ushqimet më të shëndetshme

Edhe pse nuk ka një përkufizim të vërtetë të një superushqimi, këto janë zakonisht ushqime që luftojnë me sukses lloje...

Radar2 orë më herët

Revoltohet policja e Taulant Ballës: O gazetarë të degjeneruar, pse zhgarravisni për policinë?!

Anisa Kostani, policja nga Elbasani që u bë e famshme për gjaprin që mbante si kafshë shtëpiake, ka reaguar me egërsi...

Radar2 orë më herët

A duhet të shqetësohemi për numrin 21 mijë të maturantëve që kanë aplikuar për shkollë të lartë?

Nga Fatmir Vejsiu A duhet të shqetësohemi për numrin 21 mijë të maturantëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet...

Radar3 orë më herët

4 vrasje ndodhën në më pak se 24 orë, por ende asnjë reagim nga Nano, Çuçi dhe Rama

Saranda, Elbasani dhe Vlora janë tronditur nga tre ngjarje të rënda që ndodhën mbrëmjen e së mërkurës dhe mëngjesin e...

Mix3 orë më herët

Liam Hemsworth i jep fund lidhjes me modelen Gabriella Brooks

Liam Hemsworth dhe modelja Gabriella Brooks i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre pas 3-vjetësh, sipas raportimeve të fundit. Çifti,...

Facebook