Lidhu me ne

Kryesore

Të gjitha foto të vërteta. Mos humbisni asnjërën prej tyre.

1031938_2ab7f6dfeff766ade60433529b0fe25d_600x600 1031938_2d9b0e2f38ec6644a7b2a2fac0a9bd44_600x600 1031938_4db4887658a3e6486eaa8ae31a07f723_600x600 1031938_4dca05a6e334313b8612804bd707a6cf_600x600 1031938_4ed473574529c153ce39bcd0ddada837_600x600 1031938_22e06ea1c9b4fa486f8136944c8c6a67_600x600 1031938_29d2a6ced99188b18fe98b8e65823321_600x600 1031938_199ce891ff3d43ffdedbed1b8a26586c_600x600 1031938_242f08a7e6dfb34751945ae22bf8529c_600x600 1031938_557a2e46be813d21d758b1b5445fbe7d_600x600 1031938_5951caf763023f7ca7f6353d04c281f0_600x600 1031938_8128efbe60d77926b6efca0ab8d995ac_600x600 1031938_8970608d393e152bdc6a863dd198318a_600x600 1031938_ad8c5eaca8d96f44807968a70767317b_600x600 1031938_bba40013c7f9dd49a4ab5e7cdec9a916_600x600 1031938_c031fb4815a0e7d88160a39d4ac7b96e_600x600 1031938_c970487c7b3d53b088e012f70dbb398f_600x600 1031938_d241532897341db04eef0da1acdf556f_600x600 1031938_f39c981ace69bee4acd06e03e17ab7d7_600x600 1031938_ff4c0d45066490914b26f3f7f331964f_600x600 1033708_c7515b7f49be6d72c9e22ab8f6e6c187_600x600 1033708_d987b1e3fbc1baa95edf581a5052a64f_600x600 1033708_efe8cff8a5ca5957bcb62ce21cf5eed0_600x600

Pergatiti Podiumi.com

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Kryesore12 orë më herët

Një kongres i pamëshirshëm për të gjithë

Nga Mero Baze Socialistët patën sot një Kongres programor të tyre, i cili është një ngjarje e pamëshirshme për të...

Mix12 orë më herët

Xhemi Shehu e imiton, Valbona Selimllari e pakënaqur: Më duket tallje

Anëtarja e jurisë së “Dancing With the Stars”, Valbona Selimllari duket se nuk e ka pritur aspak mirë imitimin e...

Temporal12 orë më herët

Video 1991/Berisha vs Alia ose “e ardhmja” anakronike ndaj të shkuarës

Mesazhi i fundit zgjedhor në vitin 1991. Sali Berisha si drejtues i PD-së, asokohe në opozitë, përballë Ramiz Alisë, president...

Radar12 orë më herët

Edhe Mero Baze kërkon standarde nga SPAK pas arrestimit të drejtorëve të Veliajt

Gazetari Mero Baze Gazetari Mero Baze, në portalin e tij “Tema” ka publikuar një opinion në lidhje me standardet e...

Aktualitet12 orë më herët

Arrestimet /Inceneratori nuk është punë Taulanti

Arrestimet për inceneratorin e Tiranës, një hap i rëndësishëm drejt drejtësisë dhe përgjegjësisë që duhet të mbajnë të gjithë ata...

Mix12 orë më herët

Mes lotësh, Enxhi Nasufi flet për divorcin e prindërve dhe traumat e fëmijërisë

Një ndër rrëfimet më prekëse natën e kaluar në “DWTS”, ishte edhe ai i Enxhi Nasufit, e cila foli për...

Mix12 orë më herët

Nga tharja e gojës tek marramendja, ja shenjat kronike që tregojnë se jeni të dehidratuar dhe keni nevojë për më shumë ujë

Dehidratimi është një simptomë e thjeshtë e njerëzve të cilët nuk marrin mjaftueshëm lëngje për të ushqyer trupin e tyre....

Radar12 orë më herët

“Miliarderi i plehrave”, Jamarbër Malltezi akuzon SPAK dhe Edi Ramën për inceneratorin e Tiranës

Nga arresti shtëpiak ku ndodhet prej 20 nëntorit, pasi u lirua pas një muaji në paraburgim me akuzën për korrupsion...

Mix12 orë më herët

Elon Musk ka një mesazh për Taylor Swift pasi këngëtarja u shpall Personi i Vitit

Taylor Swift u shpall Personi i Vitit nga revista ‘Time’ për vitin 2023. Elon Musk, pasi e uroi, me anë...

Kioske12 orë më herët

Paratë, Procesi dhe e Pazbardhura te PPP e inceneratorit të Tiranës

Ola Xama 1. ParatëNë tre vjet të hetimit të inceneratorit të Tiranës, u paguan 34 milion euro nga buxheti i...

Facebook