Lidhu me ne

Kryesore

Të gjitha foto të vërteta. Mos humbisni asnjërën prej tyre.

1031938_2ab7f6dfeff766ade60433529b0fe25d_600x600 1031938_2d9b0e2f38ec6644a7b2a2fac0a9bd44_600x600 1031938_4db4887658a3e6486eaa8ae31a07f723_600x600 1031938_4dca05a6e334313b8612804bd707a6cf_600x600 1031938_4ed473574529c153ce39bcd0ddada837_600x600 1031938_22e06ea1c9b4fa486f8136944c8c6a67_600x600 1031938_29d2a6ced99188b18fe98b8e65823321_600x600 1031938_199ce891ff3d43ffdedbed1b8a26586c_600x600 1031938_242f08a7e6dfb34751945ae22bf8529c_600x600 1031938_557a2e46be813d21d758b1b5445fbe7d_600x600 1031938_5951caf763023f7ca7f6353d04c281f0_600x600 1031938_8128efbe60d77926b6efca0ab8d995ac_600x600 1031938_8970608d393e152bdc6a863dd198318a_600x600 1031938_ad8c5eaca8d96f44807968a70767317b_600x600 1031938_bba40013c7f9dd49a4ab5e7cdec9a916_600x600 1031938_c031fb4815a0e7d88160a39d4ac7b96e_600x600 1031938_c970487c7b3d53b088e012f70dbb398f_600x600 1031938_d241532897341db04eef0da1acdf556f_600x600 1031938_f39c981ace69bee4acd06e03e17ab7d7_600x600 1031938_ff4c0d45066490914b26f3f7f331964f_600x600 1033708_c7515b7f49be6d72c9e22ab8f6e6c187_600x600 1033708_d987b1e3fbc1baa95edf581a5052a64f_600x600 1033708_efe8cff8a5ca5957bcb62ce21cf5eed0_600x600

Pergatiti Podiumi.com

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Sport5 orë më herët

7 “sekretet” e Kylian Mbappe

Anglia do të përballet me Francën në çerekfinalet e Kupës së Botës këtë të shtunë në orën 19:00, teksa sytë...

Mix5 orë më herët

Bella Hadid modelja e vitit 2022

“Londra është kthyer”, njoftoi Christine Quinn e Selling Sunset, video-mesazhi i rishikuar i para-regjistruar i së cilës hapi ndarjen e...

Kritike5 orë më herët

Kim Mehmeti: Rama, jargavitës ndaj të huajve dhe i dhunshëm ndaj shqiptarëve

Në Tiranë u mbajt Samitit i BE’së për Ballkanin Perëndimor. Dhe ata që kanë sy mund të shihnin se liderët...

Mix5 orë më herët

Disa zakone të përditshmërisë që po ju shkaktojnë puçra

Nëse puçrrat janë pjesë e përditshmërisë suaj dhe ende nuk e dini pse shkaktohen ka mundësi që shkaku të jënë...

Radar10 orë më herët

Berisha deklaratë para selisë: Akti ndaj meje dëshmoi karakterin prej krimineli të Edi Ramës, asgjë s’na mposht, s’ndalemi

Kreu i PD-së Berisha foli para selisë së PD-së, pas largimit nga bulevardi. Ai tha se kryeministri Rama është përpjekur...

Kryesore10 orë më herët

Berisha: Personi që më goditi agjent i Policisë Kriminale, akt personal i Edi Ramës

Kreu i PD-së Berisha akuzoi kryeministrin Rama, ministrin e Brendshëm Çuçi e shefin e Agjencisë për Mbikëqyrjen Policore Ardi Veliu...

Radar10 orë më herët

Berisha: Ne jemi misionarë, beteja të mëdha na presin!

Duke folur nga selia e Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh se sot u faktua se nuk ka forcë në...

Radar11 orë më herët

Berisha flet për ngjarjen, thirrje Policisë: Lirojeni fatkeqin, autori i vërtetë është Edi Rama

Kreu i PD Sali Berisha, në fjalën e tij në protestën e zhvilluar në Bulevard, foli edhe për autorin që...

Kryesore11 orë më herët

Berisha mesazh ndërkombëtarëve: Shqipëria në rrezik, këtu vota blihet me 500 narko euro

Berisha e quan samitin si mbështetje ndaj PD dhe popullit. “Shqipëria sot është në rrezik ekzistencial. Ne ndjehemi fatkeqë sepse...

Radar11 orë më herët

Berisha: Pa votën e lirë s’do ketë stabilitet

Në protestën e mbajtur sot kryedemokrati Sali Berisha theksoi se pa votën e lirë s’do ketë më stabilitet në Shqipëri.  Berisha...

Facebook