Lidhu me ne

Mix

Ngjyra të buta🌾 që theksojnë pranverën

Cb4zyM7WIAULB_D

“Sot është akoma më lehtë të dukesh bukur, nëse ajo që ti vesh është e punuar me shije“.
― L.M. Montgomery

“Dua që gjithsecili të vishet me atë që dëshiron, madje t’i shtojë pak nga vetja, dhe ja kjo është modernja.”
― Karl Lagerfeld

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Sport11 orë më herët

Fituesit e Kampionatit Europian në vite

Fituesit e Kampionatit Europian që nga fillimi i Turneut pasi SpanJa mundi Anglinë 2 – 1 në finalen e së...

Mix11 orë më herët

Tri trajtime me rozmarinë për flokë të fortë e plot shkëlqim

Foto ilustruese, marrë nga Google Të trajtosh flokët e dëmtuar apo t’i mbash ata të shëndetëshëm, janë dy procese njëjtë...

Mix11 orë më herët

Lista e nominimeve të Emmy Awards 2024

Çmimet 76-të vjetore Emmy janë gati të njohin më të mirët kur bëhet fjalë për të gjitha programet e reja,...

Mix11 orë më herët

Njihuni me disa nga ushqimet më të mira kundër plakjes!

Specat e kuq (jo djegës) Specat e kuq kanë një përmbajtje të lartë vitamine C, që është shumë e mirë...

Mix11 orë më herët

11 Ushqime të shëndetshme që trupi juaj do t’ju falënderojë për të ngrënë

Nëse jeni në kërkim të një dietë të ekuilibruar dhe të shëndetshme, këto 11 ushqime nuk duhet të mungojnë në...

Sport11 orë më herët

Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i “Euro 2024”…

Ishte një gol që thuajse e eliminoi Francën. Dymbëdhjetë minuta pasi Randal Kolo Muani (9’) hapi rezultatin, Lamine Yamal, anësori...

Radar12 orë më herët

“Basha i gjuajti me llastiqe Berishës”, analistët: Duhet ta kishte vrarë politikisht, pastaj të merrej me Ramën

Analistët Ergys Mërtiri dhe Neritan Alibali, të ftuar “Top Talk”, në një diskutim mbi opozitën, kritikuan mënyrën se si Lulzim...

Mix13 orë më herët

Çfarë i bën shëndetit të zorrëve pirja e kafesë çdo mëngjes

Një filxhan kafeje në mëngjes nuk ju zgjon vetëm për ditën, por gjithashtu ju jep një shtysë miliarda mikrobeve miqësore...

Mix13 orë më herët

Johnny Depp nxjerr në shitje pikturat e tij, ja sa kushton njëra prej tyre

Aktori Johnny Depp ka zbuluar një pikturë të frymëzuar nga ish-partnerja e tij Vanessa Paradis, duke e përshkruar atë si...

Mix13 orë më herët

10 Fruta që duhet të konsumoni Çdo javë për një shëndet të mirë

Frutat janë ai grup ushqimesh që nuk duhet t’i shmangni kurrë. Ato falin ëmbëlsi, freski, shije dhe shumë vlera ushqyese...

Facebook