Lidhu me ne

Radar

Një mënyrë e thjeshtë për të ngulur gozhdën

Nëse doni që gozhda të ngulet me lehtësi në mur lyejini me sapun ose me vaj majen e gozhdës. Pas këtij veprimi të thjeshtë gozhda do avancojë shumë lehtë.Podiumi.com

civi

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Kryesore3 orë më herët

PD i drejton 5 pyetje SPAK-ut: Si iu dhanë 310 mijë euro grante të BE-së pë bujqësinë Stela Gugalljas?

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Abi Malltezi ka vijuar serinë e pyetjeve mbi aferën e inceneratorëve. Këtë herë nga...

Stil3 orë më herët

3 shenjat më të qeta të Horoskopit, a jeni një prej tyre?

Bota mund të jetë në krizë dhe megjithatë disa njerëz kanë aftësinë të qëndrojnë të qetë, të ftohtë dhe të...

Stil4 orë më herët

Dieta e Aristotelit, një propozim ideal ushqimor për këdo pasi kombinon karakteristikat e dietës mesdhetare

Menuja e Aristotelit: Hani si një filozof i lashtë grek Sipas Aristotelit, bota bazohej në katër elementë: toka, zjarri, uji,...

Stil4 orë më herët

Cila ishte beteja më e shkurtër në histori?

Cila ishte beteja më e shkurtër në histori? Konflikti më i shkurtër në histori ka zgjatur më pak se 40...

Stil4 orë më herët

Ryan Giggs dhunues sistematik. Zbardhet dëshmia e frikshme e ish të fejuarës

Dalin në skenë detaje të reja rreth dhunës që Ryan Giggs ka ushtruar ndaj ish-parnteres Kate Greville. Ish-mesfushori dhe trajneri...

Radar4 orë më herët

Dalin faktet e reja/ Inceneratori i Tiranës mori kredi në bankë duke lënë peng pronat publike

Koordinatorja Kombëtare e Luftës kundër Korrupsionit në Partinë e Lirisë, Brisida Shehaj, gjatë një konfrenece për mediat, ka publikuar fakte...

Stil4 orë më herët

Frutat dhe perimet më të mira të gushtit – si t’i zgjidhni

Gushti i këtij viti në Shqipëri është bërë gjithnjë e më i paparashikueshëm përsa i përket motit. Mënyra më e...

Radar4 orë më herët

FBI bastis rezidencën e Donald Trump: Nuk duan që të kandidoj për President në 2024

FBI ekzekutoi një urdhër kontrolli ditën e djeshme në resortin Mar-a-Lago të Donald Trump në Palm Beach, Florida, si pjesë...

Stil4 orë më herët

Ashton Kutcher thotë se ka vuajtur nga vaskuliti për më shumë se një vit. Ja çfarë është

Ashton Kutcher ka zbuluar së fundmi se ka luftuar me një sëmundje serioze autoimune që ndikoi në dëgjimin, shikimin dhe...

Stil6 orë më herët

Disa këshilla si të menaxhoni vaktin e mëngjesit nëse jeni me pushime

Disa këshilla si të menaxhoni vaktin e mëngjesit nëse jeni me pushime Të zgjidhni mëngjeset e duhura të verës kur...

Facebook