Lidhu me ne

Kryesore

Horoskopi ditor – 14/03/2016

Dashi Dashi
Thelloni me shume njohjet e reja dhe te perbashketat qe mund te gjeni do te dini si ti perdorni ne dobine tuaj. Ne profesionin tuaj do tju ndihmoje nje person.
Demi Demi
Besimi ne ndryshimet qe po ndodhin ju jep me shume siguri. Po I jetoni ne liri te plote te gjitha emocionet qe shoqerojne diten tuaj dhe kjo gje ju pelqen.
Binjaket Binjaket
Mos u trembni nga fillimi kaotik I kesaj dite. Me njerzit me te dashur do te dini te tregoheni mjaft I embel dhe kjo vetem do te shtoje respektin ndaj jush.
Gaforrja Gaforrja
Sot beni pa pike dyshimi ato gjera qe ju pelqejne me teper. Nese doni te shmangni telashet me partnerin, perpiquni te vazhdoni keshtu pa devijime te kota.
Luani Luani
Dikush do tju beje nje propozim mjaft interesant sot, qe I takon si sferes personale ashtu dhe asaj profesionale. Do te jete e veshtire per ju te vendosni menjehere.
Luani Virgjeresha
Ne nje marveshje pune perpiquni te fitoni kohe por pa krijuar dyshime dhe pakenaqesi. Shume te fshehta qe nuk I keni sqaruar do te hedhin hije dyshimi ne nje raport tuajin.
Peshorja Peshorja
Sot duhet te respektoni oraret dhe cdo gje do te rrjedhe normalisht. Ata nga ju qe duan stabilitet ne raportin afektiv do ta arrijne kete gje.
Akrepi Akrepi
Projektet afatgjata do te jene te favorizuara sot, sidomos ato qe kane te bejne me shtepine dhe raportin ne cift.
Shigjetari Shigjetari
Do tju jepet mundesia te takoni nje person qe kishte humbur kontaktet me ju dhe do te sqaroni nje keqkuptim te vjeter.
Bricjapi Bricjapi
Eshte nje moment I arte per karrieren dhe imazhi juaj eshte gjithnje drejt ngritjes. Shoqeria ju a ben me te kendshme edhe rutinen e perditshme.
Ujori Ujori
Energjia dhe deshira per te jetuar diten eshte ne maksimum sot. Ne jeten ne cift ka ardhur momenti te flisni hapur, kerkoni qe te arrini dicka.
Peshqit Peshqit
Sot do te gjendeni ne mes xhelozish mes miqsh. Duke harruar miqesine e vjeter per ate te re, keni zgjuar pakenaqesira tek miqte qe kane qene krah jush ne te shkuaren.
Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Radar12 orë më herët

SHTET HAJDUT – POLICI ”GJOBASH”

Nga Saimir Korreshi SHTET HAJDUT – POLICI ”GJOBASH”. E vetmja gje me te cilen mburret policia eshte vendosja e gjobave...

Stil12 orë më herët

Dieta e Kate Middleton: Çfarë ha Dukesha?

Dukeshës Kate Middleton i ndalohet të hajë makarona Si mbretëresha e ardhshme e Anglisë, Kate Middleton duhet të ndjekë shumë...

Sport12 orë më herët

Legjenda Serena Williams tërhiqet nga tenisi

Serena Williams do të godasë topin e saj të fundit të tenisit në US Open. Atletja e famshme njoftoi në...

Radar17 orë më herët

Rama bën “kurban” zëvendësministren Ornela Çuçi pas tragjedisë së Himarës, shpëton Kumbaron dhe Çuçin

Shkarkohet nga detyra zëvendësministrja e Mjedisit dhe Turizmit, Ornela Çuçi. Vendimi është marrë nga Këshilli i Ministrave. “Në mbështetje të...

Stil17 orë më herët

Lajmet janë të vërteta, Rita Ora dhe regjisori Taika Waititi janë martuar

Dje, në mediat e huaja dhe shqiptare, qarkulloi lajmi që Rita Ora dhe regjisori i “Thor” Taika Waititi janë martuar....

Kryesore21 orë më herët

PD i drejton 5 pyetje SPAK-ut: Si iu dhanë 310 mijë euro grante të BE-së pë bujqësinë Stela Gugalljas?

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Abi Malltezi ka vijuar serinë e pyetjeve mbi aferën e inceneratorëve. Këtë herë nga...

Stil21 orë më herët

3 shenjat më të qeta të Horoskopit, a jeni një prej tyre?

Bota mund të jetë në krizë dhe megjithatë disa njerëz kanë aftësinë të qëndrojnë të qetë, të ftohtë dhe të...

Stil21 orë më herët

Dieta e Aristotelit, një propozim ideal ushqimor për këdo pasi kombinon karakteristikat e dietës mesdhetare

Menuja e Aristotelit: Hani si një filozof i lashtë grek Sipas Aristotelit, bota bazohej në katër elementë: toka, zjarri, uji,...

Stil21 orë më herët

Cila ishte beteja më e shkurtër në histori?

Cila ishte beteja më e shkurtër në histori? Konflikti më i shkurtër në histori ka zgjatur më pak se 40...

Stil21 orë më herët

Ryan Giggs dhunues sistematik. Zbardhet dëshmia e frikshme e ish të fejuarës

Dalin në skenë detaje të reja rreth dhunës që Ryan Giggs ka ushtruar ndaj ish-parnteres Kate Greville. Ish-mesfushori dhe trajneri...

Facebook