Lidhu me ne

Radar

Shkronjat e gjuhës së gishtërinjëve

2ac344b286f2b4009f1b1d2000d6c151_k 2ced5795d0720d7e48d44ce52d194119_k 5e060cad134b74f76484a7689b6ebdd2_k 6b3cf5fed88ff8467d08f04d0f27401d_k 6fffb197ce151ec9a1b1c6394f9d968a_k 07ddce66fcbb376c35a03535d6d58453_k 43d0ceafa1e5ce76ded17a535efbe4ba_k 56f4ab48f6c9e7b000d76da6a45b0098_k 63a3db3362bc8cacab3556dd9e0bdf60_k 5664ff4693723081362495def42bdb68_k 073800c259ec258d8330bb02793294c4_k 99301d2c741c0c0603d25e5099cf6056_k 99647bc320b9bce524e03145eafa66f7_k 487821f69ec64bdb42da0ce11e81f0ac_k 800805e28754736ae989fb5cdff67c1e_k a9930c7defa4518d35eb56ebc87f13c0_k b4985b9639d6206a7e5d18e34078f146_k c08c3ebcf61ac032889b2574cb0a6a94_k d36e6f84aaff95c69e815f0ad02b4b02_k dc2fe1570dd795b1f4a9723aa546af30_k dd4d50f9ee9eeb9acb4a2b6a37525c2b_k dfdf1895454099a0e76d86782acd3424_k ee517362c9209ee55bb868d5959652f3_k

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Radar2 orë më herët

Rama bën “kurban” zëvendësministren Ornela Çuçi pas tragjedisë së Himarës, shpëton Kumbaron dhe Çuçin

Shkarkohet nga detyra zëvendësministrja e Mjedisit dhe Turizmit, Ornela Çuçi. Vendimi është marrë nga Këshilli i Ministrave. “Në mbështetje të...

Stil2 orë më herët

Lajmet janë të vërteta, Rita Ora dhe regjisori Taika Waititi janë martuar

Dje, në mediat e huaja dhe shqiptare, qarkulloi lajmi që Rita Ora dhe regjisori i “Thor” Taika Waititi janë martuar....

Kryesore6 orë më herët

PD i drejton 5 pyetje SPAK-ut: Si iu dhanë 310 mijë euro grante të BE-së pë bujqësinë Stela Gugalljas?

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Abi Malltezi ka vijuar serinë e pyetjeve mbi aferën e inceneratorëve. Këtë herë nga...

Stil6 orë më herët

3 shenjat më të qeta të Horoskopit, a jeni një prej tyre?

Bota mund të jetë në krizë dhe megjithatë disa njerëz kanë aftësinë të qëndrojnë të qetë, të ftohtë dhe të...

Stil6 orë më herët

Dieta e Aristotelit, një propozim ideal ushqimor për këdo pasi kombinon karakteristikat e dietës mesdhetare

Menuja e Aristotelit: Hani si një filozof i lashtë grek Sipas Aristotelit, bota bazohej në katër elementë: toka, zjarri, uji,...

Stil7 orë më herët

Cila ishte beteja më e shkurtër në histori?

Cila ishte beteja më e shkurtër në histori? Konflikti më i shkurtër në histori ka zgjatur më pak se 40...

Stil7 orë më herët

Ryan Giggs dhunues sistematik. Zbardhet dëshmia e frikshme e ish të fejuarës

Dalin në skenë detaje të reja rreth dhunës që Ryan Giggs ka ushtruar ndaj ish-parnteres Kate Greville. Ish-mesfushori dhe trajneri...

Radar7 orë më herët

Dalin faktet e reja/ Inceneratori i Tiranës mori kredi në bankë duke lënë peng pronat publike

Koordinatorja Kombëtare e Luftës kundër Korrupsionit në Partinë e Lirisë, Brisida Shehaj, gjatë një konfrenece për mediat, ka publikuar fakte...

Stil7 orë më herët

Frutat dhe perimet më të mira të gushtit – si t’i zgjidhni

Gushti i këtij viti në Shqipëri është bërë gjithnjë e më i paparashikueshëm përsa i përket motit. Mënyra më e...

Radar7 orë më herët

FBI bastis rezidencën e Donald Trump: Nuk duan që të kandidoj për President në 2024

FBI ekzekutoi një urdhër kontrolli ditën e djeshme në resortin Mar-a-Lago të Donald Trump në Palm Beach, Florida, si pjesë...

Facebook