Lidhu me ne

Radar

Shkronjat e gjuhës së gishtërinjëve

2ac344b286f2b4009f1b1d2000d6c151_k 2ced5795d0720d7e48d44ce52d194119_k 5e060cad134b74f76484a7689b6ebdd2_k 6b3cf5fed88ff8467d08f04d0f27401d_k 6fffb197ce151ec9a1b1c6394f9d968a_k 07ddce66fcbb376c35a03535d6d58453_k 43d0ceafa1e5ce76ded17a535efbe4ba_k 56f4ab48f6c9e7b000d76da6a45b0098_k 63a3db3362bc8cacab3556dd9e0bdf60_k 5664ff4693723081362495def42bdb68_k 073800c259ec258d8330bb02793294c4_k 99301d2c741c0c0603d25e5099cf6056_k 99647bc320b9bce524e03145eafa66f7_k 487821f69ec64bdb42da0ce11e81f0ac_k 800805e28754736ae989fb5cdff67c1e_k a9930c7defa4518d35eb56ebc87f13c0_k b4985b9639d6206a7e5d18e34078f146_k c08c3ebcf61ac032889b2574cb0a6a94_k d36e6f84aaff95c69e815f0ad02b4b02_k dc2fe1570dd795b1f4a9723aa546af30_k dd4d50f9ee9eeb9acb4a2b6a37525c2b_k dfdf1895454099a0e76d86782acd3424_k ee517362c9209ee55bb868d5959652f3_k

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Mix21 orë më herët

Del në ankand letra origjinale e Kolombit ku rrëfen zbulimin e Amerikës

Një kopje 500-vjeçare e letrës së Kristofor Kolombit që njoftonte zbulimin e Amerikës do dalë në ankand në Christie’s. Viti 1492 shënoi...

Temporal21 orë më herët

Plot me kundërshtarë, por pa opozitë

Nga Meri Lika Gjëja më absurde që po ndodh tek ne, nga koha kur na qeveris e majta është se,...

Mix21 orë më herët

Pse Pamela Anderson shiti shtëpinë e saj për të jetuar vetëm me 5 qen!

Aktorja e njohur, Pamela Anderson po kalon një periudhë të qetë në shtëpinë e vjetër të gjyshërve, vetëm me qentë...

Mix21 orë më herët

Modelja e njohur Linda Evangelista flet për herë të parë për betejën me kancerin e gjirit

Një nga femrat më të bukura të Hollywood-it! Modelja e njohur flet për herë të parë për betejën me kancerin...

Kritike21 orë më herët

Rolling Hills si Bathorja/ Pasanikët ndërtojnë shtesa pa leje në kompleksin luksoz

Ata janë njerëzit më të pasur të Shqipërisë. Jetojnë të ndarë nga pjesa tjetër në një komplekse luksoze, ku vilat...

Aktualitet21 orë më herët

‘Për vota dhe qoka’: Ndërmarrjet publike vuajnë nga humbjet dhe emërimet politike

Reporter.al Gjatë një auditimi rutinë në vitin 2019 në kompaninë publike “Agrokredit”, punonjësit e Kontrollit të Lartë të Shtetit u...

Letersi21 orë më herët

Çfarë është dashuria? Të gjithë flasin për dashurinë

Ç’është dashuria? Ç’është dashuria? Fjala është falsifikuar dhe molepsur aq shumë, saqë nuk kam ndonjë dëshirë të madhe ta përdor....

Temporal22 orë më herët

Pse shqiptarët nuk kanë shpirt komunitar?

Nga Ledian Droboniku Pse shqiptarët nuk kanë shpirt komunitar? Për çdo pyetje, ka shumë përgjigje. Pastaj varet nga ne, se...

Mix22 orë më herët

Një listë me filma të përshtatshëm për fëmijë që mund t’i shihni në Netflix

Mund të ketë një larmi aktivitetesh që i argëtojnë fëmijët, nga lojërat në natyrë, ato me bashkëmoshatarët, vizatimet apo art...

Mix22 orë më herët

3 gjërat që duhet të bëni nëse keni probleme me kujtesën

Nuk ka rëndësi nëse drejtoni një biznes apo jeni thjesht të punësuar në një kompani, të gjithë kemi pasworde apo...

Facebook