Lidhu me ne

Radar

Fëmijët mund të flenë kudo!

Shumica e fëmijëve janë kaq energjik dhe të paparashikueshëm që ju kurrë nuk mund ta dini se cfara atë mund të bëjnë. Këto mistreca të vegjël janë në gjendje të vrapojnë rreth shtëpisë për orë të tëra, të kthejnë cdo gjë me kokë poshtë dhe papritmas të zhduken nga ruajtja e prindërve. Por ajo cfarë është më e bukura tek ata është pas një lodhjeje të madhe mund ti gjejmë në vende të papaparashikueshme ku bien gjumë.

548905-650-1458026919-dff29288b0053defc097d041c836f2e2 548955-650-1458026919-enzg3duymshtpnvtr5vc 549005-650-1458026919-92b55d0c3a0098150542e8c43facb74c 549055-650-1458026919-92798fd56eb8d026b28ab401e843c342 549105-650-1458026919-81e18d70717fab50546b10b8fb0f672f 549205-650-1458026919-kids-can-sleep-anywhere-24 549355-650-1458026919-kids-can-sleep-anywhere-57 549405-650-1458026919-kids-can-sleep-anywhere-38 549455-650-1458026919-1-3 549505-650-1458026919-70bb08a2c29f651b3f6e3a810109f2e4 549555-650-1458026919-4f28137329c6210b2976f5a16bfffcf0 549605-650-1458026919-20152901114635 549655-650-1458026919-15 549755-650-1458026919-1297782679_animals_03

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Sport4 orë më herët

7 “sekretet” e Kylian Mbappe

Anglia do të përballet me Francën në çerekfinalet e Kupës së Botës këtë të shtunë në orën 19:00, teksa sytë...

Mix4 orë më herët

Bella Hadid modelja e vitit 2022

“Londra është kthyer”, njoftoi Christine Quinn e Selling Sunset, video-mesazhi i rishikuar i para-regjistruar i së cilës hapi ndarjen e...

Kritike5 orë më herët

Kim Mehmeti: Rama, jargavitës ndaj të huajve dhe i dhunshëm ndaj shqiptarëve

Në Tiranë u mbajt Samitit i BE’së për Ballkanin Perëndimor. Dhe ata që kanë sy mund të shihnin se liderët...

Mix5 orë më herët

Disa zakone të përditshmërisë që po ju shkaktojnë puçra

Nëse puçrrat janë pjesë e përditshmërisë suaj dhe ende nuk e dini pse shkaktohen ka mundësi që shkaku të jënë...

Radar10 orë më herët

Berisha deklaratë para selisë: Akti ndaj meje dëshmoi karakterin prej krimineli të Edi Ramës, asgjë s’na mposht, s’ndalemi

Kreu i PD-së Berisha foli para selisë së PD-së, pas largimit nga bulevardi. Ai tha se kryeministri Rama është përpjekur...

Kryesore10 orë më herët

Berisha: Personi që më goditi agjent i Policisë Kriminale, akt personal i Edi Ramës

Kreu i PD-së Berisha akuzoi kryeministrin Rama, ministrin e Brendshëm Çuçi e shefin e Agjencisë për Mbikëqyrjen Policore Ardi Veliu...

Radar10 orë më herët

Berisha: Ne jemi misionarë, beteja të mëdha na presin!

Duke folur nga selia e Partisë Demokratike, Sali Berisha u shpreh se sot u faktua se nuk ka forcë në...

Radar11 orë më herët

Berisha flet për ngjarjen, thirrje Policisë: Lirojeni fatkeqin, autori i vërtetë është Edi Rama

Kreu i PD Sali Berisha, në fjalën e tij në protestën e zhvilluar në Bulevard, foli edhe për autorin që...

Kryesore11 orë më herët

Berisha mesazh ndërkombëtarëve: Shqipëria në rrezik, këtu vota blihet me 500 narko euro

Berisha e quan samitin si mbështetje ndaj PD dhe popullit. “Shqipëria sot është në rrezik ekzistencial. Ne ndjehemi fatkeqë sepse...

Radar11 orë më herët

Berisha: Pa votën e lirë s’do ketë stabilitet

Në protestën e mbajtur sot kryedemokrati Sali Berisha theksoi se pa votën e lirë s’do ketë më stabilitet në Shqipëri.  Berisha...

Facebook