Lidhu me ne

Radar

Fëmijët mund të flenë kudo!

Shumica e fëmijëve janë kaq energjik dhe të paparashikueshëm që ju kurrë nuk mund ta dini se cfara atë mund të bëjnë. Këto mistreca të vegjël janë në gjendje të vrapojnë rreth shtëpisë për orë të tëra, të kthejnë cdo gjë me kokë poshtë dhe papritmas të zhduken nga ruajtja e prindërve. Por ajo cfarë është më e bukura tek ata është pas një lodhjeje të madhe mund ti gjejmë në vende të papaparashikueshme ku bien gjumë.

548905-650-1458026919-dff29288b0053defc097d041c836f2e2 548955-650-1458026919-enzg3duymshtpnvtr5vc 549005-650-1458026919-92b55d0c3a0098150542e8c43facb74c 549055-650-1458026919-92798fd56eb8d026b28ab401e843c342 549105-650-1458026919-81e18d70717fab50546b10b8fb0f672f 549205-650-1458026919-kids-can-sleep-anywhere-24 549355-650-1458026919-kids-can-sleep-anywhere-57 549405-650-1458026919-kids-can-sleep-anywhere-38 549455-650-1458026919-1-3 549505-650-1458026919-70bb08a2c29f651b3f6e3a810109f2e4 549555-650-1458026919-4f28137329c6210b2976f5a16bfffcf0 549605-650-1458026919-20152901114635 549655-650-1458026919-15 549755-650-1458026919-1297782679_animals_03

Vazhdo leximin
Kliko të komentosh

Duhet të jeni i kyçur në mënyrë që të mund të lini një koment Kyçu

Përgjigju

MË TEPËR

Mix2 ditë më herët

Infeksionet e veshit, faktet dhe zgjidhjet e mira natyrale

Infeksionet e veshit kanë tendencë të ndodhin më shumë në vjeshtë dhe në dimër sepse problemet shëndetit, si të ftohtit...

Mix2 ditë më herët

3 lloje të ndryshme të dhimbjeve të fytit/ Mënyra më e mirë për të trajtuar secilën prej tyre

Foto ilustruese Nëse keni një rast të dhimbjes së fytit, kjo mund të nënkuptojë se është e dhimbshme për të gëlltitur,...

Mix2 ditë më herët

Shkrimi origjinal i David Bowie për dy tekste këngësh del në ankand për 100 mijë paund

Fleta me tekstin e David Bowie që ka dalë në ankand Fleta e teksteve të shkruara me dorë të këngëtarit...

Mix2 ditë më herët

Gigi Hadid reagon sërish për Palestinën

Modelja Gigi Hadid, me prejardhje nga Palestina ka shprehur swrish mbështetjen për vendin e saj pas sulmeve nga qeveria Izraelite....

Mix3 ditë më herët

A e dini sa kushton një veshkë, mëlçia apo zemra? Ja lista e plotë me çmimet e organeve të trupit

Nuk është praktikë e pa dëgjuar transplanti i organeve. Mirëpo gjetja e organit, e aq më tepër përputhshmëria e tij...

Mix3 ditë më herët

Poezi për Atdheun nga Asdreni

Me vite jam larguar,i dashur Atdhe,por nuk të kam harruar,se shumë i ëmbël je. Kjo zemra më këndonpër ty, o...

Mix4 ditë më herët

Sa ditë është normale vonesa e menstruacioneve ( ciklit menstrual )

Kur cikli menstrual paralajmëron probleme me shëndetin Ciklet menstruale “normale” ndryshojnë nga një grua/vajzë tek tjetra. Një sërë faktorësh mund...

Mix4 ditë më herët

Pse ndodh vonesa e ciklit menstrual dhe a nënkupton kjo vetëm shtatzaninë?

Kur ndodhin vonesa të ciklit menstrual, menjëherë fillon paniku për një shtatzani të mundshme. Por, përpiquni të mos shqetësoheni shumë...

Mix4 ditë më herët

Vonesa e ciklit / Sa mund të vonojë një cikël menstrual?

Nëse nuk keni ndonjë gjendje të njohur që ndikon në ciklin menstrual, periudha menstruale duhet të fillojë brenda 21 deri...

Mix6 ditë më herët

Brad Pitt dëshiron të bëjë një film për jetën e Britney Spears!

Ende pa bërë një muaj, libri më i shitur i kujtimeve të Britney Spears, “The Woman in Me”, është në...

Facebook