Lidhu me ne

Kioske

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Do keni një propozim të bukur

Bëhet fjalë për shenjën e Peshores.

Horoskopi i publikuar në Facebook-un e Meri Shehut:

Dashi
Shpirterisht do ndjeni nje frymezim ose nje nevoj te brendshme per te realizuar veten apo per te hedhur hapa perpara sidomos ne jeten personale

Demi
Me ne fund do saktesoni nje mendim nje ide apo nje shoqeri e nje njohje per te cilen do veproni ose do filloni te bashkepunoni

Binjaket
Ndoshta ne kete moment po vraponi me shpejt se duhet per te kapur gjera dhe mundesi dhe keni harruar qe dicka nga e kaluara pritet te realizohet apo te sqarohet

Gaforrja
Ne ceshtje te karrieres do keni nje impuls ngritjeje apo publiciteti Por nderkohe keni akoma pune per te bere ne ceshtje me jashte vendit apo ceshtje ligjore

Luani
Nje mundesi e mire ne kete periudhe te flertoni apo te shprehni ndjenjat tuaja Por duhet te keni parasysh se keni marredhenie qe duhet ti sqaroni nga e kaluara

Virgjeresha
Shume planete perball jush e bejne jeten tuaj shume interesante dhe intensicve Tani eshte momenti te ktheni permbys gjerat qe ju kane penguar apo veshtiresuar

Peshorja
Do keni nje propozim shum ete bukur bashkepunimi dhe ndoshta do beheni shume optimist Por kjo nuk mjafton te shkeputeni dot nga nje pune apo pergjegjesi qe keni

Akrepi
Duket sikur askush nuk deshiron tju mbeshtese ne lidhje me nje veprimtari te re pune Mund te hiqni dore per disa dite akoma dhe te merreni me gjerat e vjetra apo ceshtjet personale

Shigjetari
Shume levizje dhe ide ne lidhje me vendbanimin tuaj apo kenaqesine dhe rregullimet apo ndryshimet qe doni te beni aty Ne jeten errotike do jeni shume flertues pa rregulla

Bricjapi
Nje ceshtje tradhetie personale ju preokupon por kjo do kajol shpejt dhe do kuptoni qe lidhjet me njerzit nuk mund te keputen aty ku ju keni dhene shume ndjenje

Ujori
Jemi ne nje moment ku do rregullohen disa nga gabimet qe keni bere ne te kaluaren apo qe kane bere ne drejtimin tuaj Ka ardhur momenti te merrni merittat dhe te zbukurohet jeta juaj e perditeshme

Peshqit
Tani eshte momenti ku takohet e shkuara dhe e ardhmja ne shenjen tuaj Ka nje pike te dobet pasi e keni veshtire te ndaheni nga gjerat qe mendonit se ishin aty gjithmon eper ju dhe te beni hapje te reja

Me teper

Kryesore3 orë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar3 orë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar3 orë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet3 orë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Stil4 orë më herët

Vishej me të gjëra që mos ta “objektivizonin”, tani Billie Eilish akuzohet se tenton të duket ‘sexy’

Këngëtarja e njohur Billie Eilish është veshur gjithmonë me të gjëra dhe madje në një intervistë dis akohë më parë...

Kioske4 orë më herët

Luli ka kry punë

Nga Ylli Manjani Ato pak anëtarë forumesh në PD, nëse duan të jenë të sinqertë me veten, duhet të pranojnë...

Stil4 orë më herët

Përse Britney Spears është kundra transmetimit të dokumentarit të saj?

Page Six bën me dije se Britney Spears nuk e mbështet dokumentarin e ri të Netflix, “Britney vs Spears”. “Ky...

Radar4 orë më herët

83% e votuesve të PS mendojnë se qeverisja është shumë e korruptuar

Korrupsioni në qeverisje është një pikë ku bashkohen shumica e qytetarëve shqiptarë pasi pavarësisht preferencave politike, mendojnë se shteti është...

Radar4 orë më herët

Vdekja e Ilia Karelit | Gazetari Shpetim Zinxhiria zbulon të vërtetën

Gazetari Shpetim Zinxhiria: Mashtron gazeta “ProtoThema” për denimin e gardianëve, por ne realitet asnjë nuk është dënuar.Vdekja e Ilia Karelit,...

Radar4 orë më herët

Rama fotot me “babën” e tij, George Soros. Mungon Basha…

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës së tij në SHBA, ku edhe ka marrë pjesë në Asamblenë e 76-të të OKB-së,...

Facebook