Lidhu me ne

Kioske

INSIG njeh vetëm rritje në treg

http://www.insig.com.al/index.html Kliko linkun

Ashtu siç dhe ka sloganin, “I madh dhe i sugurt”, INSIG ka si mision të tij sigurinë për konsumatorin, për kleintët e tij. Me gamën e gjerë të produkteve të sigurimit jo-jetë, me përkushtimin dhe korrektësinë, INSIG ofron mbrojtjen më të mirë për konsumatorët, duke bërë kështu që reputacioni dhe emri i tij të jenë në majat e industrisë së sigurimeve.

INSIG sh.a - Home | Facebook

INSIG do të vazhdoj të punojmë për të forcuar identitetin tonë, duke ofruar gjithmonë shërbime sa më korrekte, për të krijuar një imazh sa më të konsoliduar në tregun e sigurimeve, mbi bazat e një biznesi të qëndrueshëm dhe të orientuar drejt kërkesave të klientit. Produktet e reja, duke iu përshtatur nevoja të klientit dhe eksperienca e stafit të kualifikuar, bëjnë që INSIG të ketë gjithmonë një ofertë e produkt, të jetë gjithmonë garancia financiare e atyre që na besojnë, me shërbim cilësor dhe të shpejtë.

Kompania e auditimit ngre shqetësim për të ardhmen e Insig | Paraja.net

Kompania INSIG sh.a. e themeluar në vitin 1991, si Institut i Sigurimeve, është një kompania që në qendër të vëmendjes ka klientët, shërbimin ndaj tyre, korrektësinë dhe besimin.

Public tender for INSIG opened • IIA

Me një staf të kualifikuar, korrekt e të përkushtuar, INSIG ka nje vision të qartë për rëndësinë e sigurimeve në raport me klientëve, ofrimin e shërbimit të produkteve e paketave dhe mbi të gjitha, besimin që iu ofron atyre. Si një ndër kombanitë më të besuara në fushën e sigurimeve, INSIG njeh vetëm rritje në treg, gjë që tregon se, besimi i tyre është në rritje, e po kështu, shërbimi jonë ndaj tyre.

Vazhdo leximin

Me teper

Kioske2 ditë më herët

Letrat e ndaluara të komunizmit: “Punojmë për të ngrënë një copë bukë misri”

Letrat e dhimbjes së shqiptarëve në regjimin komunist të cilat u ndaluan nga Sigurimi i Shtetit për të shkuar në...

Temporal2 ditë më herët

Investigimi/ Rilindja po shpenzon për propagandë me faqet anonime në Facebook

Fushata zgjedhore në Shqipëri ka trokitur prej ditësh dhe ndërsa i afrohemi 25 prillit, motorët e partive kryesore në vend...

Radar2 ditë më herët

Eni Çobani tregon emocionin e puthjes së parë: Edhe sot e vizitojmë shpesh atë vend

Sa herë ndodh të jetë e ftuar në “Rudina”, Eni Çobani gjithmonë ndan me publikun, përveç profesionit, edhe sekrete e...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi: Kriza në Rinas, sajesë për të harruar “Bechetin”, akuzat për grusht shteti më kujtojnë Enverin

Kriza në Aeroportin e Rinasit është përpjekja e fundit Edi Ramës për të larguar vëmendjen nga Skandali Becheti. Kështu u...

Kryesore2 ditë më herët

“Po firmosen tendera me kontrata marramendëse”

Klodian Tomorri Gazetari Klodian Tomorri, ka bërë një deklaratë të fortë , teksa ka folur për tenderat që po bëhen...

Radar2 ditë më herët

Edhe Veliaj si Rama: Do të rikandidoj për mandatin e tretë në Tiranë!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i ftuar në emisionin “Opinion”, u shpreh se do të rikandidojë për një...

Kryesore2 ditë më herët

Berat Buzhala: Rrëzojeni Edi Ramën. E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë.

Po çfarë bëri tjetër Rama? E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë. Nëse Berisha e priste në Tiranë Bushin, Rama i bën...

Aktualitet2 ditë më herët

Mediu në Rrogozhinë: Votoni të rikthejmë dinjitetin e humbur

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në kuadër të fushatës elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit këtë të premte është...

Kryesore2 ditë më herët

Mario Draghi ‘zemëron’ Turqinë, e quan Erdogan diktator

ITALI– Kryeministri Italian, Mario Draghi ka zemëruar Turqinë duke e quajtur presidentin Rexhep Tajip Erdogan “një diktator” dhe duke e...

Kryesore3 ditë më herët

Regjimet i mbulojnë të vërtetat me balada si ato të grushtit të shtetit. Rama vërtet ka prekur fundin.

Rebelët e Rinasit dhe ankthi i një regjimi Dështimin e qeverisë për të arritur një marrëveshje, pas gati një viti...

Facebook