Lidhu me ne

Stil

Netflix/ Çfarë filmash do të transmetohen këtë muaj

Nga filma të vjetër e deri tek ato të rinj Netflix do të sjellë një gamë të gjërë filmash këtë muaj. Do të rikthehet në Netflix filmi i “The Age Of Adaline” një grua mahnitëse 29-vjeçare, e cila ka jetuar për më shumë se një shekull, por nuk është plakur bie në dashuri dhe sekretet e së kaluarës së saj fillojnë të zbardhen në këtë film fantastik romantik. Nuk do të mungojë as filmi “Flight” në të cilin luan Denzel Ëashington në rolin e një piloti të një linje ajrore i cili shpëton pothuajse të gjithë pasagjerët në avionin  që nuk funksionon për shkak të një aksidenti, por një hetim mbi aksidentin zbulon diçka shqetësuese.

Netflix ka njoftuar sezonin e tretë të komedisë “Master of Asone”. Vështrimi i parë i sezonit të ri ngacmon një histori me Denise (luajtur nga fituesja e Çmimit Emmy Lena ëaithe) dhe marrëdhënien e saj me partneren Alicia (luajtur nga fituesja e BAFTA Naomi Ackie). Vazhdoni të lëvizni për të parë se çfarë tjetër do të transmetohet në këtë muaj të Pranverës.

“Those Who Wish Me Dead”

“Cruella”

“Halston”

“P!nk: All I Know So Far”:

“The Age of Adaline”

“Castlevania” Season 4

“Aliens”

“Almost Famous”

“The Sons of Sam: A Descent into Darkness”

“The Boy From Medellín”

“The Kominsky Method” Season 3

“Hacks”

“Cinderfella”

“The Brokenwood Mysteries” Series 7

“The Da Vinci Code”

“Flight”

“Hannibal Rising”

“Haunted” Season 3

“High School Musical: The Musical: The Series” Season 2

“I Am Cait” Season 2

“Mr. & Mrs. Smith”

Me teper

Kritike1 ditë më herët

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat.

Shkodra nuk gjen qetësi. Sepse pushtetin e kanë bandat. Një tjetër i zhdukur, që u gjend sot i vrarë. Rekordi...

Aktualitet1 ditë më herët

Kjo rrugë të çon në Syrin e Kaltër.

Z. Kryeministër, Pas kësaj rruge ndodhet 1 prej pasurive më të mëdha natyrore të Shqipërisë dhe 1 prej destinacioneve kryesore...

Temporal1 ditë më herët

Emigracioni dëmton forcën e punës, 18 mijë të rinj 15-29 vjeç më pak në një vit

Grup-moshat e reja 15-29- vjeç, pjesë e popullsisë në moshë pune, u tkurrën me shpejtësi përgjatë vitit të kaluar. INSTAT...

Stil2 ditë më herët

5 restorantet që preferoj në Prishtinë

Nga Enver Robelli  E kam të qartë: kjo listë është krejtësisht subjektive, pra një vlerësim fund e krye personal, por është...

Stil2 ditë më herët

Milioneret e instagramit që bëjnë shumë “zhurmë” për para, zbulohen çmimet e Luana Vjollcës, Arbana Osmanit dhe Teas

“Instagrami” sot është kthyer në një biznes shumë fitimprurës për njerëzit e njohur të ekranit. Ka nga ata personazhe që...

Temporal2 ditë më herët

Masakra e Tivarit, tragjedia më e madhe e regjimit komunist

Masakra e Tivarit e vitit 1945 cilësohet ndër ngjarjet më tragjike të popullit shqiptar, kur forcat ushtarake të ish-Jugosllavisë vranë...

Kryesore2 ditë më herët

Basha: S’lejova bashkëpunimin me bandat në zgjedhje, dhe s’do ndalemi deri sa të çmontojmë regjimin Rama-Doshi.

Kryedemokrati Lulzim Basha, në mbledhjen e kryesisë është përballur me debat dhe sulme nga Fatbardh Kadilli. Basha ka deklaruar se...

Stil2 ditë më herët

Tre shenjat e horoskopit që i fshehin ndjenjat

Akrepi Fillojmë me zotin e fshehtësisë dhe dyshimit. Nëse ndonjëherë merrni ndonjë fjalë nga Akrepi, me të vërtetë do të...

Radar2 ditë më herët

Andi dhe Melisa pranuan lidhjen/ Tea mesazh dyshes

Vetëm disa ditë më parë Melisa dhe Andi pranuan lidhjen e tyre, ndërsa ndjekësit u bënë kuriozë për regimin e...

Kioske2 ditë më herët

Si favorizohen oligarkët?

Si favorizohen oligarkët? Kur Kastrati Group bleu Hotel Sheraton në vitin 2018, shumë u çuditën. Një kompani që kishte eksperiencë...

Facebook