Lidhu me ne

Stil

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e grekut!

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Një foto kaq e bukur e Alketa Vejsiut meriton vetëm komente pozitive, ama një prej ndjekësve të saj bëri dallimin nga qindra të tjerë që shprehnin vetëm vlerësime për moderatoren.

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

“Spiune e grekut është komenti i pahijshëm krahas fotos së Alketës. Ndjekësi niset na pushimet e fundit të moderatores në Mykonos.

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Këtë herë moderatorja iu përgjigj gjerë e gjatë duke u munduar t’i argumentojë komentuesit, se respekti ndaj kulturës së një vendi tjetër, nuk do të thotë që atdheun e duam më pak.

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Megjithëse duket e vështirë për të bindur ndjekësin, i cili vijon të thotë se promovimi i një vendi tjetër, tregon qe ke pak dashuri për vendin tënd./L.F-dritare.net

Komenti i çuditshëm në instagramin e Alketa Vejsiut: Spiune e

Me teper

Stil15 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar15 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil15 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil15 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil16 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore16 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook