Lidhu me ne

Kioske

Lulzim nëse do të fitosh Partinë Demokratike, dil përballë Berishës në elektorat

Nga Edmond Arizaj

Lulzim nëse do të fitosh Partinë Demokratike, dil

Lulëzim, përballu me Berishën!

Nëse do të fitosh Partinë Demokratike, dil përballë Berishës në elektorat.

Nëse do ta bësh tënden Partinë Demokratike, duhet të mposhtësh Berishën.

PD nuk do të të besojë kurrë, nëse vazhdon kryetar me proçedura.

Nëse do të jesh i pushtetshëm duhet t’ia fitosh pushtetin Berishës në terren.

Nuk mund PD të të ndjek pas nëse vijon e qan për përjashtimin e Berishës.

Berisha ishte fati dhe mallkimi yt, trego sa i zoti je të mos lutesh vetëm për fat.

Nëse nuk bind elektoratin tënd për vendimet e tua, si do i bindësh shqiptarët?!

Skenat teatrale në Parlament nuk të ndihmojnë të afrohesh me demokratët.

Nëse nuk u shemb idhullin demokratëve, ke për të qenë gjithmonë numri dy…

Mos harro, Rama u përball me Nanon kur ky i fundit ishte në zenitin e tij.

Ka ardhur koha të shohim sa vlen; përballë Berishës që po perëndon, i refuzuar nga USA, jo në krye prej vitesh, pa pushtet.

Nëse nuk mund as këtë të moshuar me probleme, si do u mbushësh mendjen demokratëve se do mundësh Ramën?!

Përballu!

Të bësh sikur Berisha nuk egziston, mund të rezultojë e gabuar!

Me teper

Stil15 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar15 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil15 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil15 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil15 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore16 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook