Lidhu me ne

Temporal

Andi Bejtja: Kaq shumë drejtues debila e pa karakter paska PD-ja! Shyqyr që nuk erdhën në pushtet!

Nga Andi Bejtja-

Tani një gjë nuk mund të rri pa e thënë; si po e menaxhon zyrtarisht PD “çështjen Berisha” kaq paburrërisht, kaq jo legalisht, me kaq thënie e kundrathënie të tipit “Amerika gaboi, po kryetari ka të drejtë” , etj etj , përveç të tjerash dhe qendrime që të bëjnë të mbash barkun me dorë, ku po shohim nga minuti në minutë jo vetëm njerëz pa dinjitet e pa karakter, por dhe komplet debila nga do ta rrotullosh. Për zotin këtë herë e them hapur; shyqyr që nuk paskan ardh në pushtet! Dhe sa me shpejt të mbyllet kjo histori aq më mirë për ta, se po vazhdoi gjatë, panairi i të pakarakterëve e debilave e injorantëve do mbushet plot dhe vetëm do na vijë për të vjellë e asgjë më shumë.

Me teper

Stil44 minuta më herët

Lëngu i domates, ajo çfarë i duhet trupit për të luftuar kolesterolin

Ne të gjithë e dimë sa e dobishme është domatja për organizmin. Për të shqyrtuar të gjitha efektet e dobishme...

Stil53 minuta më herët

Kalush Ochestra nxjerr në ankand trofeun e Eurosong, paratë do shkojnë për Ukrainën

Grupi ukrainas Kalush Orchestra, që fitoi Eurovision Contest 2022, do të nxjerrë në ankand trofeun e fituar. Paratë do të...

Stil1 orë më herët

5 gjërat e rëndësishme që duhet të dini para se të blini produkte kozmetike për fytyrën

Të gjithë ne dëshirojmë një lëkurë të lëmuar si mëndafsh me një shkëlqim të shëndetshëm, apo jo? Por, si individ,...

Radar1 orë më herët

“Shumë i lumtur që e takova”, Veliaj me djalin e George Soros (Foto)

X Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është takuar në New York me djalin e George Soros Kryebashkiaku i Tiranës Erion...

Kryesore1 orë më herët

Amerikani dhe rinia shqiptare !

Dollarët janë të mirë Shijen e tyre e njohin sidomos amerikanët Lobohet me dollarë Amerikani vendos kollare U thotë fëmijëve...

Stil2 orë më herët

3 shenjat e Zodiakut që e kanë marrëdhënien me nënën më speciale se kushdo

Të gjithë e kanë marrëdhënien speciale me nënën, por këto 3 shenja mbajnë kampion. E duan të përditshëm kontaktin me...

Stil2 orë më herët

Fëmijët vegjetarianë apo ata që hanë mish/ Kush rritet më shpejt!

Numri i njerëzve që kalojnë në konsumimin e dietave me bazë bimore po rritet në mbarë botën. Gjatë viteve të...

Stil2 orë më herët

4 rregulla në një intervistë pune që të gjithë duhet t’i dinë!

Si kandidat, shpesh ndiheni sikur jeni në errësirë ​​kur përfundon një intervistë pune. Çfarë menduan vërtet për ju ? A...

Kioske2 orë më herët

Amerikani dhe rinia shqiptare !

Dollarët janë të mirë Shijen e tyre e njohin sidomos amerikanët Lobohet me dollarë Amerikani vendos kollare U thotë fëmijëve...

Stil3 orë më herët

Ushqimet që nuk duhet t’i kombinoni kurrë me njëra-tjetrën

Zakonisht për t’i bërë pjata tona më të shijshme kombinojmë dy ose më shumë artikuj ushqimorë. Megjithatë, ka disa ushqime...

Facebook