Lidhu me ne

Stil

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë? Kjo është një pyetje disi paragjykuese për faktin se të gjitha femrat janë të bukura dhe të vecanta në mënyrën e tyre.

Lista që do tju tregojmë më poshtë bazohet në votime dhe sondazhet në internet. Sepse, nuk ka asnjë masë standarde të bukurisë.

Gratë e listuara këtu janë të sigurta, inteligjente, të dëshirueshme, dinamike dhe janë shumë të përkushtuara në punën e tyre.

  1. Jennifer Lawrence

Lawrence është një nga aktorët më të paguara në botë. Ajo është shfaqur në 100 njerëzit më me ndikim të “Time” në botë në 2013 dhe ‘Forbes Celebrity 100” në 2014 dhe 2016. Përveç kësaj, ajo është e njohur për faktin se është një avokate e feminizmit dhe barazisë gjinore. Gjithashtu, ajo është themeluesja e Jennifer Lawrence.

cna lajm show
  1. Isla Fisher

Isla Fisher, një aktore australiane, e lindur nga prindër skocezë në Oman, ajo u transferua në Australi në moshën 6 vjeç.

cna lajm show
  1. Yvonne Strahovski

Aktorja australiane; Yvonne Strahovski mban vendin e 3 -të në renditje. Më e njohur për rolet e saj si agjente e CIA -s Sarah Walker në serialin ‘NBC Chuck”. Hannah McKay në serialin ‘Showtime Dexter” dhe agjenten e CIA -s Kate Morgan në serinë televizive të ngjarjeve të kufizuara “Fox 24: Live Another Day”.

cna lajm show
  1. Jennifer Aniston

Aniston është një nga aktoret më të paguara në botë. Që nga viti 2017, pasuria e saj neto vlerësohet të jetë 200 milion dollarë amerikanë. Ajo gjithashtu është emëruar disa herë në listat e revistave të grave më të bukura në botë. Përveç kësaj, revista People e emëroi atë “Gruaja më e bukur” në vitin 2016. Gjithashtu, revista Men’s Health e emëroi atë “Gruaja më Seksi e të gjitha Kohëve” në botë.

cna lajm show
  1. Monica Bellucci

Aktorja italiane dhe modelja; Monica Bellucci renditet një nga gratë më të bukura të të gjitha kohërave. Ajo filloi të merrte model në moshën 13 -vjeçare dhe, deri në vitin 1989, ajo ishte bërë e spikatur si modele. Karriera e saj filmike filloi në fillim të viteve 1990.

cna lajm show

Me teper

Radar8 orë më herët

Bashistët

Nga Ilir Levonja Sa herë që Luli apo babalet shantazhojnë, kujtohuni se çfarë ka ndodhur me të djathtën nga viti...

Stil9 orë më herët

Nuk do të mund t’u shpëtoni dot zemërimit të tyre/ Tre shenjat më hakmarrëse të horoskopit

Binjakët Gratë e Binjakëve nuk kalojnë pa zhurmë, veccanërisht nëse problemi vjen nga një lidhje dashurie. Nëse personi në krah...

Radar9 orë më herët

Gazetari amerikan: Ish-gruaja e Ramës dërgoi informacionet për Berishën në DASH

Gazetari i njohur amerikan, Matt Palumbo ka publikuar një investigim në portalin e konservatorëve amerikane, Bongino, ku zbulon lidhjet e...

Radar9 orë më herët

Integrimi/ Bumçi: Rama është i kryeministri i parë që nxit urrejte ndaj BE-së

Bashkimi Evropian deri tani nuk ka dhënë as një sinjal pozitiv për çeljen e negociatave me Shqipërinë. Bisedimet për integrimin...

Gatime15 orë më herët

10 ushqimet kryesore të vjeshtës për një shëndet të mirë

Me ardhjen e vjeshtës, organizmi përballet me një ndryshim të rëndësishëm të stinës, në fakt ai kalon nga klima e...

Sport15 orë më herët

200 gola në 194 ndeshje, a e meriton Lewandowski “Topin e Artë”?

Robert Lewandowski për “Top të Artë”. Pas një viti ku meritonte që të fitonte trofeun, por që nuk ja dhanë...

Stil15 orë më herët

Adele zbulon detaje rreth albumit të saj të ri : Jam këshilluar me Drake

Këngëtarja Adele, ka folur së fundmi për albumin e saj të ardhshëm. Në një intervistë për emisionin ‘Capital Breakfast’, Adele...

Stil15 orë më herët

Martesa dhe fustani i bardhë në ëndërr / Si shpjegohen ëndrrat që shihni, ku po gaboni me kuptimet e tyre?

Gabimi më i madh që njerëzit bëjnë kur përpiqen të interpretojnë ëndrrat është se supozojnë që ëndrra të caktuara kanë...

Stil15 orë më herët

4 shenjat që tregojnë se një grua po vuan nga depresioni pas lindjes

Pasi e mban një bebe në bark për 9 muaj, vjen momenti i shumëpritur, të njihesh me krijesën që ke...

Stil15 orë më herët

Një parfum i ri nga Billie Eilish, shishja simbolizon pjesën e preferuar në trupin e saj

Billie Eilish ka pasur një vit me shumë ngjarje, nga publikimi i një albumi të ri të jashtëzakonshëm deri tek...

Facebook