Lidhu me ne

Radar

Pas helmimit të demokratëve, flet Lulzim Basha: Nuk u hodh gaz lotsjellës nga PD!

Pas helmimit të demokratëve, flet Lulzim Basha: Nuk u hodh gaz

Lulzim Basha ka mbajtur një konferencë për shtyp, pas ndërhyrjes së Policisë së Shtetit për të evituar përplasjen në PD dhe nxjerrjen e tij nga godina e selisë, prej demokratëve. 

Gjata protestës u hodh një sasi e jashtëzakonshme gazi lotsjellës, që solli probleme shëndetësore për protestuesit dhe personat brenda selisë, por Basha edhe pse ka pamje filmike dhe fotografi e ka mohuar të jetë hedhur gaz lotsjellës. 

Policia e Shtetit deklaroi se nuk ishte brenda selisë kur hidhej gazi lotsjellës, ndaj i vetmi që mund të ketë hedhur është Basha me njerëzit e tij. Por, ai mohoi që një gjë e tillë të ketë ndodhur. 

Nuk ka patur gaz lotsjellës nga PD. Deklarata e policisë është kriminale. Janë bombola zjarrëfikëse!

Në tërësinë e saj dy janë elementet kriminalë, që zbulojnë planin Berisha-Rama.

PD nuk ka gaz lotsjellës dhe vonesa me një orë e gjysmë“, tha ndër të tjera Basha. 

Pas helmimit të demokratëve, flet Lulzim Basha: Nuk u hodh gaz
Pas helmimit të demokratëve, flet Lulzim Basha: Nuk u hodh gaz
Pas helmimit të demokratëve, flet Lulzim Basha: Nuk u hodh gaz
Pas helmimit të demokratëve, flet Lulzim Basha: Nuk u hodh gaz

Me teper

Kryesore11 orë më herët

Berisha nga Shkodra: Nëse duam të fitojmë zgjedhjet, përparësi do kenë të rinjtë dhe gratë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se përsa kohë do të jetë në politikë, do të zhvillojë “Foltore”, si e vetmja...

Aktualitet12 orë më herët

Veliaj ” masakron” tironsit/ Gjobiten 1 mijë qytetarë brenda ditës në Tiranë

Në tre mujorin e parë të këtij viti, Policia Bashkiake në Tiranë ka gjobitur në total 92000 automjete. Këto shifra...

Radar12 orë më herët

Agron Kapllanaj i pallateve të 5 Majit: Falanderoj SHBA që na dha mundësinë të njihnim Berishën

Agron Kapllanaj, i cili u komandua nga Lulzim Basha si kreu i degës së PD në Fier, dhe që u...

Radar12 orë më herët

Berisha fushatë në Shkodër: Diamant i fitores së 6 marsit, nuk u pajtua me një Shqipëri pa opozitë

Pas Lezhës, ish-kryeministri Sali Berisha u ndal në Shkodër për të zhvilluar fushatën për kryetar të Partisë Demokratike në procesin...

Stil14 orë më herët

Kuriozitete / 10 purot më të mira në botë

Cigar Aficionado ka renditur 25 purot më të mira të vitit 2020. Pasi i shijuan pa ua ditur markën, rreth...

Stil14 orë më herët

Sa orë gjumë duhet të flemë? Pse gjithçka varet nga mosha

A e gjeni ndonjëherë veten duke dremitur në tryezën tuaj të punës, edhe pas asaj që mendonim se ishte një...

Gatime14 orë më herët

Si të bëjmë bukë shtëpie ? Receta e bukës nga e cila mund të hani sa të doni

Dhe aspak nuk na çudit që kjo bukë nuk përmban fare drithëra.Steven Gundry, nga Nebraska, autor i librit “Paradoksi i...

Stil14 orë më herët

Si ta kuptoni që keni të bëni me një sociopat? 5 shenjat që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Nëse keni takuar një sociopat në jetën tuaj, si në të tashmen, apo edhe të kaluarën, ka shumë gjasa që...

Gatime14 orë më herët

Çfarë të gatuaj sot? Ju tregojmë recetën e japrakëve, recetë e veçantë dhe tradicionale…

Japrakët ose dollmat me gjethe rrushi është një nga recetat me të veçanta të kuzhinës ballkanase. Shija e saj karakteristike...

Kryesore15 orë më herët

Berisha nga Lezha: Censura, kërcënimet dhe propaganda nuk e ndalon dot opozitën e vërtetë

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me fushatën zgjedhore në javën e zgjedhjeve për kreun e ri të PD që do të...

Facebook