Lidhu me ne

Aktualitet

Sa herë që Lulzim Basha të dalë në mëngjes para pasqyrës, duhet të numërojë 620 mijë pështyma në surrat.

FOTO/ Opozita nën kontrollin e policisë, pamje të paimagjinueshme

Nga 8 janari e deri në fund të jetës së tij, ai do të jetë në bunker. Nga zonat e tij të origjinës, në daç në Dibër, në daç në Peje, e në daç në Malësinë e Hotit e Grudës, gjithçka mund të falin, por vetëm tradhtinë jo.

FOTO/ Opozita nën kontrollin e policisë, pamje të paimagjinueshme

Mund të paguajë roje dhe bandite për ta ruajtur sa të ketë jetë, por ai nuk është me një qytetar i lire. Tashme ai është bunkerizuar. Në Seli, në shpi, në vila, a në Hollandë.

FOTO/ Opozita nën kontrollin e policisë, pamje të paimagjinueshme

Dje, Lulzim Basha ka kryer një akt terrorist, dhe për të do të mbajë përgjegjësi deri më një.

FOTO/ Opozita nën kontrollin e policisë, pamje të paimagjinueshme

Por, kjo është më e pakta.

Nga dje, sa herë që Lulzim Basha të dalë në mëngjes para pasqyrës, duhet të numërojë 620 mijë pështyma në surrat.

May be an image of 6 people, people standing and outdoors

Me teper

Stil5 orë më herët

Kërcënohet gjyqtarja Diana Di Meo, i publikojnë videot intime, zyrtarja: Është hakmarrje!

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka deklaruar se disa faqe i kanë vjedhur disa video intime dhe ia kanë publikuar...

Stil6 orë më herët

“Edhe 8 vite më ke, do martohem me tjetër”- Rudina Dembacaj i bën “presion” Mark Frrokut

Aktorja Rudina Dembacaj ka zbuluar se shkoi tek fallxhorja për të pare fatin e saj dhe letrat taro kanë parashikuar...

Kryesore6 orë më herët

Asnjë kryeministër të mos qëndrojë më shumë se dy mandate/ Po Luli pse duhet të qëndrojë tre në opozitë?

Sot Lulzim Basha si gjithmonë tha perlën e tij të rradhës, shfaq hipokrizinë, talljen dhe neverinë që ka ndaj shqiptarëve....

Radar19 orë më herët

GUXIMI I HARBUTËVE!

GUXIMI I HARBUTËVE! Nga Dr. Erion Dasho Kur kryetaruci i bashkisë nuk kishte lindur akoma, Sul Mema çonte peshë stadiumet....

Kryesore19 orë më herët

Horri apo Lavirja e Bashkisë së Tiranës?

Nga Respublica.al Audiopërgjimi i Erion Veliajt që u publikua gjerësisht në media formalizon njohjen e një gjëje të njohur: arrogancën brutale...

Stil20 orë më herët

U shfaq pranë Bora Zemanit, Vin Veli: Kam raport të mirë, patjetër që do e uroja

DJ Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është parë në ditëlindjen e 30-të të moderatores. Dj i njohur i surprizoi...

Stil1 ditë më herët

7 arsyet kryesore që keni një dhimbje koke

Kur godet një dhimbje koke e keqe, thjesht dëshiron që ajo të marrë fund. Dhimbja e fortë dhe e vazhdueshme...

Stil1 ditë më herët

Edhe ju shqetësoheni nga rrallimi i flokëve?!

Humbja e flokëve tek gratë mund të shkaktohet nga shkaqe të shumta, dhe disa janë të shërueshme. Ndërsa rënia e...

Stil1 ditë më herët

A është e dëmshme kërcitja e kockave?

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja...

Stil1 ditë më herët

Keni dhimbje dhe ngërce në këmbë gjatë stervitjes?

Njerëzit që kanë dhimbje në këmbë kur ushtrohen mund të kenë nevojë për një vlerësim për t’u siguruar që kanë...

Facebook