Lidhu me ne

Sport

Ana Maria Marković, futbollistja më e bukur në botë

Futbollistja më e bukur në botëAna Maria Markovic

Ana Maria Markovic konsiderohet futbollistja më e bukur në botë.

Kroatja, e cila luan në kampionatin e Zvicrës për Grasshopper, ka rreth gjysmë milioni ndjekës në “Instagram”, por thotë se e urren faktin që e konsiderojnë seksi.

“Jam e lumtur kur më thonë që jam e bukur, por fjala “seksi” nuk më pëlqen fare. Gazetat duhet të kenë kujdes kur përdorin fjalë të caktuara, pasi mua më shkruajnë shumë meshkuj mesazhe që as nuk dua t’i lexoj.

Ka dhe nga ata që shtiren si menaxherë dhe duan të më takojnë, por unë e di shumë mirë se çfarë duan prej meje”, thotë Markovic.

ANA MARIA MARKOVIC 7 GC ZUERICH Editorial Stock Photo - Stock Image |  Shutterstock | Shutterstock Editorial
2.746 Me gusta, 34 comentarios - Ana Maria Marković⚡️ (@anamxrkovic) en  Instagram: "looking forward to the new season👀 • • • #a… | Futbol femenil,  Femenil, Fútbol
13 11 2021, Zuerich, Heerenschuerli, AXA Women s Super League FC Zuerich  Frauen Grasshopper Club Zuerich,
Ana Maria Markovic: 7 numarayı giyiyorum çünkü...

MË TEPËR

Kryesore5 orë më herët

Denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore 1.5 mln metër katrorë për portin e Durrësit

“Rama dhe bashkëvjedhësit e tij duan të fshehin paratë në parajsa fiskale”, denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore...

Mix5 orë më herët

Disa kuriozitete që mund të mos i keni ditur rreth dashurisë

A e dini se dashuria është vërtet e “verbër”? Dhe se burrat kanë më shumë të ngjarë të thonë “Të...

Mix5 orë më herët

3 shenjat e Horoskopit që janë dominante në një lidhje dashurie

Gjëja më e rëndësishme në një lidhje të sukseshme është gjetja e partneri që ju përshtatet. Dhe kur flasim për...

Mix5 orë më herët

Cilat fruta kanë pak sheqer?

Frutat përmbajnë dy lloje sheqeri: fruktozë dhe glukozë. Pra, cilat fruta kanë pak sheqer? Frutat janë një mënyrë e shëndetshme për...

Mix6 orë më herët

Kur është koha për një njohje të re pas ndarjes?

Cili është momenti më i mirë për një njohje të re pas ndarjes? Ndarjet rrallëherë janë të lehta dhe shpesh...

Mix6 orë më herët

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë Aknet janë një sëmundje e lëkurës që prek shumë...

Mix6 orë më herët

Cilët janë çiftet perfekte sipas Horoskopit ?

Të lindur për njëri-tjetrin, këto janë çiftet perfekte sipas Horoskopit Disa çifte duken të papajtueshme në pamje të parë, por...

Mix6 orë më herët

Sa para na duhen për të qenë të lumtur?

Sa para na duhen për të qenë të lumtur? Ideja se “paratë nuk mund ta blenë dot lumturinë”, ka dominuar...

Mix15 orë më herët

Çfarë duhet të dini për sëmundjet e veshkave?

Sëmundja renale në fazën përfundimtare, e quajtur edhe sëmundja e veshkave në fazën përfundimtare ose dështimi i veshkave, ndodh kur...

Mix15 orë më herët

Nga se shkaktohet zbokthi dhe cilën shampo duhet të përdorni?

Zbokthi është një gjendje e zakonshme që bën që lëkura e kokës të bjerë. Nuk është ngjitëse apo serioze. Por...

Facebook