Lidhu me ne

Mix

Thonjtë e Hailey Bieber bëhen viralë në TikTok dhe kthehen në trendin e verës 2022

Thonjtë “glazed donut” janë zyrtarisht manikyri më trendy i verës 2022.

Kur Hailey Bieber tregoi manikyrin e saj të shkëlqyeshëm transparent në Met Gala 2022, fansat u fiksuan dhe nisën përpjekjet e tyre për të rikrijuar thonjtë neutralë.

Së fundmi, edhe Vanessa Hudgens i është bashkuar trendit dhe ka treguar versionin e saj, nga e njëjta artiste e thonjve.

Artistja e thonjve të yjeve, Zolzaya Ganzorigt, zbuloi produktet e sakta që përdori për të krijuar thonjtë e Hailey dhe të gjithë janë përpjekur të imitojnë këta thonj që atëherë, me më shumë se 7.4 miliardë shikime në TikTok kushtuar trendit tashmë viral.

Ganzorigt tha për Page Six Style se Hailey kishte një manikyr të tejdukshëm, sepse ajo i përdori vetëm një shtresë të ngjyrës, ndërsa te Vanessa përdori saktësisht të njëjtën ngjyrë, por dy shtresa, duke i dhënë një pamje si perlë.

Zola tha se ishte me të vërtetë e befasuar që trendi u bë viral pas Met Gala. Ajo tregoi se para ngjarjes, e gjeti ngjyrën e kromit teksa bënte pazar dhe vendosi ta përdorte në minutën e fundit pasi pa fustanin e bardhë saten të Bieber, nga Saint Laurent.

Me pak fjalë, thuajini lamtumirë artit ekstravagant të thonjve dhe atij french, sepse kromi duket se do qëndrojë gjatë.

MË TEPËR

Kryesore3 orë më herët

Denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore 1.5 mln metër katrorë për portin e Durrësit

“Rama dhe bashkëvjedhësit e tij duan të fshehin paratë në parajsa fiskale”, denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore...

Mix4 orë më herët

Disa kuriozitete që mund të mos i keni ditur rreth dashurisë

A e dini se dashuria është vërtet e “verbër”? Dhe se burrat kanë më shumë të ngjarë të thonë “Të...

Mix4 orë më herët

3 shenjat e Horoskopit që janë dominante në një lidhje dashurie

Gjëja më e rëndësishme në një lidhje të sukseshme është gjetja e partneri që ju përshtatet. Dhe kur flasim për...

Mix4 orë më herët

Cilat fruta kanë pak sheqer?

Frutat përmbajnë dy lloje sheqeri: fruktozë dhe glukozë. Pra, cilat fruta kanë pak sheqer? Frutat janë një mënyrë e shëndetshme për...

Mix4 orë më herët

Kur është koha për një njohje të re pas ndarjes?

Cili është momenti më i mirë për një njohje të re pas ndarjes? Ndarjet rrallëherë janë të lehta dhe shpesh...

Mix4 orë më herët

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë Aknet janë një sëmundje e lëkurës që prek shumë...

Mix4 orë më herët

Cilët janë çiftet perfekte sipas Horoskopit ?

Të lindur për njëri-tjetrin, këto janë çiftet perfekte sipas Horoskopit Disa çifte duken të papajtueshme në pamje të parë, por...

Mix4 orë më herët

Sa para na duhen për të qenë të lumtur?

Sa para na duhen për të qenë të lumtur? Ideja se “paratë nuk mund ta blenë dot lumturinë”, ka dominuar...

Mix14 orë më herët

Çfarë duhet të dini për sëmundjet e veshkave?

Sëmundja renale në fazën përfundimtare, e quajtur edhe sëmundja e veshkave në fazën përfundimtare ose dështimi i veshkave, ndodh kur...

Mix14 orë më herët

Nga se shkaktohet zbokthi dhe cilën shampo duhet të përdorni?

Zbokthi është një gjendje e zakonshme që bën që lëkura e kokës të bjerë. Nuk është ngjitëse apo serioze. Por...

Facebook