Lidhu me ne

Mix

Tre shenjat më kokëforta të Horoskopit

Karşılaşmış İki İnatçı Keçi for Android - APK Download

Sipas astrologjisë, janë disa shenja që konkurrojnë për titullin e shenjës më kokëfortë. Ju definitivisht nuk dëshironi të shihni 3 shenjat e mëposhtme të zemërohen sepse mund të jenë më keq se ç’mund ta mendoni.

Demi

Demi është me të vërtetë lloji më i keq i personit kokëfortë. Nuk mund ta trajtosh me logjikë kur këmbëngul për diçka sepse nuk e ka duke e bindur veten se e ka gabim. Në fakt, ai do të bëjë gjithçka për të këmbëngulur se e keni gabim, sepse mundet. Demi janë kaq kokëfortë sa mund t’ju dëgjojnë dhe të pajtohen me çdo gjë që thoni dhe më pas të kthehen për të bërë gjërat e tyre.

Dashi

Dashi është më kokëfortë dhe më i ngurtë se një mur me tulla. Dashi është mësuar t’i bëjë gjërat në mënyrën e tij gjithsesi, saqë kur dikush përpiqet ta sfidojë, Dashi i tregon se sa kokëfortë mund të jetë. Nëse ai dëshiron të blejë diçka të shtrenjtë që është jashtë buxhetit të tij, ai do ta bëjë këtë dhe nuk do të dëgjojë askënd.

Ujori

Përpjekja për ta bërë Ujorin të mos jetë kokëfortë është si të përpiqesh të lëvizësh një mur betoni sepse është në rrugën tënde. Me fjalë të tjera: Jo, nuk po ndodh. Ujori është kokëfortë për çdo gjë dhe nëse i vini në dukje, ndoshta do ta mohojnë me kokëfortësi se janë kokëfortë. Ka shumë pak mënyra për ta bërë një Ujor të mos jetë kaq kokëfortë gjatë gjithë kohës

MË TEPËR

Kryesore18 orë më herët

Denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore 1.5 mln metër katrorë për portin e Durrësit

“Rama dhe bashkëvjedhësit e tij duan të fshehin paratë në parajsa fiskale”, denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore...

Mix18 orë më herët

Disa kuriozitete që mund të mos i keni ditur rreth dashurisë

A e dini se dashuria është vërtet e “verbër”? Dhe se burrat kanë më shumë të ngjarë të thonë “Të...

Mix19 orë më herët

3 shenjat e Horoskopit që janë dominante në një lidhje dashurie

Gjëja më e rëndësishme në një lidhje të sukseshme është gjetja e partneri që ju përshtatet. Dhe kur flasim për...

Mix19 orë më herët

Cilat fruta kanë pak sheqer?

Frutat përmbajnë dy lloje sheqeri: fruktozë dhe glukozë. Pra, cilat fruta kanë pak sheqer? Frutat janë një mënyrë e shëndetshme për...

Mix19 orë më herët

Kur është koha për një njohje të re pas ndarjes?

Cili është momenti më i mirë për një njohje të re pas ndarjes? Ndarjet rrallëherë janë të lehta dhe shpesh...

Mix19 orë më herët

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë Aknet janë një sëmundje e lëkurës që prek shumë...

Mix19 orë më herët

Cilët janë çiftet perfekte sipas Horoskopit ?

Të lindur për njëri-tjetrin, këto janë çiftet perfekte sipas Horoskopit Disa çifte duken të papajtueshme në pamje të parë, por...

Mix19 orë më herët

Sa para na duhen për të qenë të lumtur?

Sa para na duhen për të qenë të lumtur? Ideja se “paratë nuk mund ta blenë dot lumturinë”, ka dominuar...

Mix1 ditë më herët

Çfarë duhet të dini për sëmundjet e veshkave?

Sëmundja renale në fazën përfundimtare, e quajtur edhe sëmundja e veshkave në fazën përfundimtare ose dështimi i veshkave, ndodh kur...

Mix1 ditë më herët

Nga se shkaktohet zbokthi dhe cilën shampo duhet të përdorni?

Zbokthi është një gjendje e zakonshme që bën që lëkura e kokës të bjerë. Nuk është ngjitëse apo serioze. Por...

Facebook