Lidhu me ne

Mix

Victoria konfirmon se hoqi tatuazhin me inicialet e David Beckham dhe tregon arsyen

Victoria konfirmon se hoqi tatuazhin me inicialet e David Beckham dhe tregon

Ja pra që fansat kishin të drejtë. Victoria Beckham e ka hequr vërtet tatuazhin që i kishte kushtuar burrit të saj David Beckham.

Muajin e kaluar, disa ndjekës sy shqiponjë vunë re se në kyçin e dorës i mungonte tatuazhi me inicialet e tij D.B.

Po fansat kishin të drejtë deri këtu. Arsyeja pastaj përse e ka hequr, nuk lidhet me nëj krizë në çift, siç u spekulua.

Victoria konfirmon se hoqi tatuazhin me inicialet e David Beckham dhe tregon

Victoria thotë se heqja e tatuazhit nuk kishte asnjë lidhje me marrëdhënien e tyre.

Victoria është në fakt në proces të heqjes së disa tatuazheve.

Victoria konfirmon se hoqi tatuazhin me inicialet e David Beckham dhe tregon

“Këto tatuazhe i kam bërë shumë, shumë kohë më parë. Dhe thjesht nuk janë më elegant”, tha Victoria në emisionin Today.

Ndërsa thotë se është ende një adhuruese e tatuazheve, sidomos e atyre që ka burri dhe djemtë, nuk mendon njësoj për tatuazhet e saj.

Ajo shton se ishin të mëdha, me vija të trasha dhe thjesht nuk dukeshin bukur.

MË TEPËR

Radar9 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix9 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix9 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix9 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook