Lidhu me ne

Mix

“Shkruanim letra..”, George Clooney rrëfen për herë të parë si u dashurua me të shoqen!

George Clooney dukej si “beqari i përjetshëm”, derisa i befasoi të gjithë me lidhjen e tij, që përfundoi në martesë dhe dy fëmijë. Aktori i famshëm ka rrëfyer së fundi detaje nga lidhja me avokaten e njohur, Amal. “Ne qëndruam zgjuar tërë natën në takimin e parë”, ka treguar ai për takimin e parë me 44 vjecaren në Itali.

Ylli i Hollivudit thotë se ata u afruan me njëri-tjetrin letra dashurie… pasi një shok i tyre parashikoi që do të martoheshin. Rrëfimi i yllit të “Ocean 11” erdhi  gjatë emisionit të aktores Dreë Barrymore.

Clooney u shpreh se për herë të parë, me Amalin ishte takuar në vilën e tij në Liqenin Como të Italisë. Një shok kishte menduar se ata do të takohen dhe do të martohen. Në fillim, ai mendoi se këto fjalë ishin “një idiotësi”, pasi ai nuk kishte menduar se do të binte në dashuri më të.

Por, kur ata u takuan ballë për ballë për herë të parë, kishte rënë tashmë kokë e këmbë në dashuri. Ata qëndruan zgjuar tërë natën duke biseduar dhe më vonë u lidhën po ashtu në Itali. Më pas, shkëmbyen letra dashurie duke cimentuar lidhjen dhe në fund, u martuan, ndërsa sot mesohet se kanë një martesë shumë më të qëndrueshme se shumë yje të tjerë.

MË TEPËR

Radar8 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix8 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix8 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix8 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook