Lidhu me ne

Mix

Emily Ratajkowski: Burrat nuk duan një femër të pavarur

Në fillim të vitit 2023, Emily Ratajkowski po fillon një fazë të re të jetës së saj.  Në podcast-in e saj ajo zbuloi se nuk po nxiton për të gjetur një partner. Emily u shpreh se po bëhet gjithnjë e më e frustruar me burrat që mendojnë se duan një grua të fortë të pavarur, por që në fakt largohen kur e gjejnë atë.

Duke ndarë mendimet e saj për këtë temë, ajo foli se si burrat mund të frikësohen. Sipas saj,kjo krijon një rreth vicioz që e bën shumë të vështirë takimin me burra, veçanërisht me ata më pak të suksesshëm.

“Unë jam ndjerë gjithmonë si një grua e fortë. Nuk kam patur nevojë për një burrë pasi kam qenë e sigurt financiarisht,” tha Ratajkowski.”Ajo që unë urrej me takimet me burrat në veçanti, është se ata duan një femër të pavarur por më pas fillojnë të ndihen të nënvlerësuar. Ata nuk dinë se çfarë të bëjnë me ato ndjenja, dhe fillojnë të zemërohen dhe t’iu shkatërrojnë. “Është shumë e padrejtë. Mendoj se shumë burra që në fakt thonë se duan një grua të fortë, nuk dinë si ta trajtojnë atë. Kjo është arsyeja pse e  kuptoj lidhjen me femra”.

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga një makinë

Conor McGregor ka pësuar një aksident, ku për fatin e tij të mirë nuk ka rezultuar fatal. Irlandezi ishte duke...

Mix2 orë më herët

“Le Doulos”, filmi francez që ndryshoi kinemanë

“Le Doulos” është padyshim bartësi më i dukshëm i këtij ndikimi amerikan, megjithëse nuk ishte aspak filmi i parë kriminal...

Gatime2 orë më herët

Një supë brokoli është ajo çfarë ju duhet, ja si ta përgatisni!

Supa është gjithmonë e shëndetshme, e nëse kombinojmë bokolin me patate e makarona, i shtohen akoma më shumë vlera dhe...

Mix2 orë më herët

Zbulohet çmimi/ Sa do të kushtojë seria e re e Samsung 23

Pas një sërë lajmesh për daljen në treg të serisë së re të Samsung, tashmë është është zbuluar dhe çmimi...

Radar2 orë më herët

Kush është Petr Pavel, presidenti në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i...

Radar2 orë më herët

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me një ndalesë...

Mix2 orë më herët

Ja çfarë bëjnë francezët ndryshe për të jetuar shëndetshëm

Shumica e njerëzve e konsiderojnë me fat të jetojnë deri në 100 vjeç. Por dy gra jetuan shumë përtej kësaj...

Sport1 ditë më herët

5 rekorde të Cristiano Ronaldos që Messi mund të thyejë shumë shpejt

Pa përmendur rekordet e Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, historia e futbollit nuk do të ishte e plotë. Dyshja janë...

Mix1 ditë më herët

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg

Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur. Coca-Cola po përgatitet...

Sport1 ditë më herët

Muralet e jashtëzakonshme që kujtojnë Kobe Bryant (FOTO)

Kobe Bryant ishte një basketbollist profesionist amerikan. Ai kaloi gjithë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers në Shoqatën...

Facebook