Lidhu me ne

Mix

Emily Ratajkowski, kundër Ellen DeGeneres, shkak për këtë është Taylor Swift

Modelja shpërthen në kritika kundër Ellen DeGeneres, por pse?

Edhe një herë, Ellen DeGeneres është nën kritika për mënyrën se si ka trajtuar një prej të ftuarve në programin “Ellen Show”, tashmë të anuluar.

Sipas modeles Emily Ratajkowski, Taylor Swift, është poshtëruar nga Ellen, kur karriera e saj sapo kishte filluar.

“Kjo është e frikshme”, komentoi 31-vjeçarja në një video virale në TikTok.

Modelja shpërthen në kritika kundër Ellen DeGeneres, por pse?

“Ajo praktikisht po i lutet të ndalojë, por Ellen vazhdon”.

Në videon e komentuar ndodheshin dy intervista të Swift. Njëra ishte nga intervista e saj e vitit 2019, me Zane Lowe, dhe tjetra nga paraqitja e saj në 2012-ën në Ellen DeGeneres. Swift nuk përmend emra, por ajo dukshëm po flet për daljen e saj në Ellen, gjatë bisedës që bën me Zane.

Këngëtarja përmend një intervistë të vjetër që ajo dha kur ishte 23 vjeçe, e cila e bëri të ndihej e shqetësuar, sepse në atë kohë, prezantuesit përpiqeshin ta “zvogëlonin” dhe ta lidhnin figurën e saj vetëm me kronika rozë.

“Është një mënyrë për të ‘kapur’ një grua që po bën punën e saj me sukses dhe për t’ia minimizuar asaj aftësitë në një farë mënyre”, vazhdoi Swift.

DeGeneres, e cila kërkoi falje për kultivimin e një vendi “toksik” pune në vitin 2020, i dha fund programit të saj të gjatë në maj 2022 pas 19 sezonesh.

Burimi: Page Six

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga një makinë

Conor McGregor ka pësuar një aksident, ku për fatin e tij të mirë nuk ka rezultuar fatal. Irlandezi ishte duke...

Mix2 orë më herët

“Le Doulos”, filmi francez që ndryshoi kinemanë

“Le Doulos” është padyshim bartësi më i dukshëm i këtij ndikimi amerikan, megjithëse nuk ishte aspak filmi i parë kriminal...

Gatime2 orë më herët

Një supë brokoli është ajo çfarë ju duhet, ja si ta përgatisni!

Supa është gjithmonë e shëndetshme, e nëse kombinojmë bokolin me patate e makarona, i shtohen akoma më shumë vlera dhe...

Mix2 orë më herët

Zbulohet çmimi/ Sa do të kushtojë seria e re e Samsung 23

Pas një sërë lajmesh për daljen në treg të serisë së re të Samsung, tashmë është është zbuluar dhe çmimi...

Radar2 orë më herët

Kush është Petr Pavel, presidenti në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i...

Radar2 orë më herët

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me një ndalesë...

Mix2 orë më herët

Ja çfarë bëjnë francezët ndryshe për të jetuar shëndetshëm

Shumica e njerëzve e konsiderojnë me fat të jetojnë deri në 100 vjeç. Por dy gra jetuan shumë përtej kësaj...

Sport1 ditë më herët

5 rekorde të Cristiano Ronaldos që Messi mund të thyejë shumë shpejt

Pa përmendur rekordet e Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, historia e futbollit nuk do të ishte e plotë. Dyshja janë...

Mix1 ditë më herët

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg

Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur. Coca-Cola po përgatitet...

Sport1 ditë më herët

Muralet e jashtëzakonshme që kujtojnë Kobe Bryant (FOTO)

Kobe Bryant ishte një basketbollist profesionist amerikan. Ai kaloi gjithë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers në Shoqatën...

Facebook