Lidhu me ne

Mix

Eddie Murphy: Do doja të isha sërish ‘Donkey’ në Shrek

Eddie Murphy ka folur së fundmi për rolin e tij në ‘Shrek’. Në një intervistë për Etalk, ai zbuloi se do të ripërsëritte rolin e tij si  Donkey  nëse i paraqitej mundësia.

“Unë do të isha absolutisht i hapur nëse ata do të vinin ndonjëherë me një tjetër Shrek, do ta bëja për dy sekonda. Unë e dua Donkey,” tha Murphy.

Sigurisht, deklarata e aktorit vjen më shumë se një muaj pasi Puss in Boots: The Last Wish, një film që rrethon një tjetër personazh të ekskluzivitetit të Shrek,  nga Antonio Banderas, u shfaq në kinema. Filmi ishte një sukses kritik dhe komercial dhe së fundmi u nominua  për çmimin Oscar për Filmin më të Mirë të Animuar.

“E dini, ata bënë filma Puss in Boots,” tha Murphy. “Unë thashë, ‘Ata duhet të kishin bërë një film me gomarin. Donkey është më qesharak se Puss in Boots’. Dua të them, unë e dua Puss in Boots, por ai nuk është qesharak sa Donkey.”

Eddie bëri për herë të fundit personazhinz  në vitin 2010 në Shrek Forever After, filmi i katërt dhe më i fundit kryesor në ekskluzivitet. Ai e prezantoi personazhin në Shrek të vitit 2001 dhe u rikthye në Shrek 2 të vitit 2004 dhe Shrek the Third të vitit 2007.arin e Krishtlindjeve të Donkey’s të vitit 2010.

MË TEPËR

Mix12 orë më herët

3 shenjat më gënjeshtare të zodiakut

Ata nuk kanë asnjë ndjenjë. Foto ilustruese PESHORJA Peshorja dhe sharmi i tyre shkojnë dorë për dore. Por kini kujdes...

Mix12 orë më herët

Rrëfehet Dakota Johnson; Çfarë zbuloi aktorja për skenat e dashurisë në “50 Shades of Grey”?

Rrëfehet Dakota Johnson; Çfarë zbuloi aktorja për skenat e dashurisë në “50 Shades of Grey”? Skena e vështirë, të brendshmet...

Radar12 orë më herët

“Gjueti shtrigash”, Donald Trump kritikon prokurorët që po kryejnë hetime ndaj tij

Ish presidenti Donald Trump shfrytëzoi takimin e parë me mbështetësit në kuadër të fushatës presidenciale për zgjedhjet e vitit 2024...

Mix12 orë më herët

Arrestohet aktori i Creed III. Jonathan Majors akuzohet se sulmoi një grua

Aktori i Creed III, Jonathan Majors, është arrestuar me akuza për mbytje, sulm dhe ngacmim. Departamenti i Policisë së Nju...

Mix12 orë më herët

Quinoa, superushqimi i astronautëve që ndalon plakjen

Me origjinë nga Peruja dhe e përhapur ndërkombëtarisht, quinoa është shumë e mirë për shëndetin dhe mund të përfshihet në...

Mix12 orë më herët

​Ushqimet që preferojnë futbollistët / Super ushqimi i “yjeve” të futbollit

Lojtarët e futbollit po i japin rëndësi të madhe ushqimit. Prej disa muajsh është e zakonshme të flitet për superushqimet....

Mix12 orë më herët

Mjeshtrat e Feng Shui tregojnë ritualin e lashtë për të tërhequr dashurinë

Në Feng Shui, fusha e marrëdhënieve romantike dhe dashurisë është shumë e rëndësishme. Përveç simboleve të njohura, që aktivizojnë zonën e...

Mix12 orë më herët

Ja pse një gruaje i duhen takat e larta!

Nëse jeni një grua që vesh taka të larta çdo ditë në punë, dikush që i vesh ato vetëm në...

Mix12 orë më herët

Përse Laura Pausini zgjodhi një unazë martese të zezë

Pas më shumë se 17 vitesh bashkë, Laura Pausini vendosi të kurorëzonte dashurinë me Paolon, me të cilin ka edhe...

Mix12 orë më herët

Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë çifti më i ri i showbizit

Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë bashkë. Të dy janë fotografuar në rrugët e Tokios duke shkëmbyer puthje pasionante. Lajmi...

Facebook