Lidhu me ne

Mix

Robert Pattinson, aktori që nuk i lau flokët për vite me radhë

Robert Pattinson, aktori që nuk i lau flokët për vite me

Pak kohë më parë, Robert Pattinson zbuloi se nuk kujdesej shumë për higjienën e tij dhe mund t’i linte flokët të palarë për javë të tëra.

Në një intervistë ai tha: “Unë thjesht mbaj shumë kapele. Kam kaq shumë mbeturina në flokët e mi nga vite e vite më radhë, që nuk i laj dhe nuk kam asnjë ndjesi të higjienës personale. Edhe sot ku supozohet të jem një djalë seksi, njësoj nuk i laj”.

Burime kanë zbuluan se ai ka pasur probleme edhe gjatë xhirimeve të sagës Tëilight për shkak të zakonit të tij.

Robert Pattinson, aktori që nuk i lau flokët për vite me

I vetmi person që nuk kishte probleme me erën e tij ishte Kristen Steëart. “Ai mban erë të mrekullueshme”, tha aktorja.

Koha kaloi dhe Pattinson ka ndryshuar. Sot preferon të kujdeset për veten. “Nuk mund të them nëse është për shkak të lidhjes sime me Dior apo sepse jam më i pjekur, por kam filluar të kujdesem. Ka qenë një ndryshim mjaft i thellë në jetën time.”

Robert Pattinson, aktori që nuk i lau flokët për vite me

Pattinson nuk mund ta besojë se sa shumë ka ndryshuar, por i pëlqen vetja e tij dhe ndjesia e luksit, duke shpjeguar: “Nuk do ta kisha menduar kurrë se do të vishja mëndafsh dhe saten”.

MË TEPËR

Mix5 orë më herët

5 rregullat e panegociueshme që Madonna u ka vënë fëmijëve

Madonna ka zbuluar sekretin e suksesit të saj si nënë në rritjen e fëmijëve. Ata kanë lirinë e tyre, por...

Radar6 orë më herët

Denoncimi i Hysenbelliut: Rama më kërkoi të shisja News24, nuk pranova, tani po hakmerret

Denoncimi i Hysenbelliut: Rama më kërkoi të shisja News24, nuk pranova, tani po hakmerret Denoncimi i Hasenbelliut: Rama më kërkoi...

Mix6 orë më herët

Hasbulla provon çizmet e famshme “Super Mario”

Kur maska e njohur e modës, MSCHF, nxorri në shitje një palë çizme të kuqe me detaje stilistike ekstravagante, të frymëzuara...

Mix6 orë më herët

Dieta që na ndihmon të forcojmë kockat

Flitet shpesh për osteoporozën, e cila është një sëmundje tinëzare, përgjegjëse për fraktura të cilat në pleqëri mund të jenë...

Mix6 orë më herët

E dehur, Olta puth në buzë Dean dhe shan Luizin

Mbrëmjen e djeshme, pas përfundimit të spektaklit banorët e BBV kërcyen e u kënaqën nën muzikën e DJ PM dhe...

Mix6 orë më herët

5 përfitimet shëndetësore të Agjërimit

Me ardhjen e muajit të Ramazanit, bota islame po përgatitet për agjërim. Agjërimi, i cili është një adhurim shumë i...

Mix6 orë më herët

Cilat janë 5 arsyet që nuk po humbisni peshë ?!

Humbja e peshës mund të jetë sfiduese. Mund të duket sikur keni provuar çdo dietë apo truk të të ngrënit...

Mix7 orë më herët

Çfarë është Nevruzi, tradita e lashtë 3 mijë vjeçare, dhe cilat janë 7 ushqimet që duhet të konsumoni?

Alaa Al-Marjani/Reuters Nowruz – No-Ruz ose Farsi për “ditën e re” – është një festë e lashtë që kremton ditën...

Mix7 orë më herët

Bill Gates: Inteligjenca Artificiale, përparimi më i madh i njerëzimit në dekada

Në një postim, Bill Gates iu referua inteligjencës artificiale, duke theksuar se ajo është përparimi më i rëndësishëm teknologjik i njerëzimit në dekada,...

Radar7 orë më herët

Rama përdor strategji perverse për të goditur, pasojat do jenë të tmerrshme

Cukali: Kryeministri përdor strategji perverse për të goditur, pasojat do jenë të tmerrshme Kreu i Këshillit Shqiptar të Medias, Koloreto...

Facebook