Lidhu me ne

Mix

‘Filmi më i mirë’: Një listë me filmat që janë vlerësuar në Oscars vitet e fundit

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Nëse keni dëshirë të (ri)shihni disa nga filmat më të vlerësuar të viteve të fundit, kemi përmbledhur në vijim një listë me filmat që janë vlerësuar me “Best Picture” në Oscars këto fitet e fundit.

Filmi më i mirë – 2023: EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2022: CODA

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2021: NOMADLAND

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2020: PARASITE

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2019: GREEN BOOK

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2018: THE SHAPE OF WATER

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2017: MOONLIGHT

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2016: SPOTLIGHT

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2015: BIRDMAN 

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2014: 12 YEARS A SLAVE

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2013: ARGO

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që

Filmi më i mirë – 2012: THE ARTIST

'Filmi më i mirë': Një listë me filmat që
Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix54 sekonda më herët

Ja çfarë i ndodh trupit kur pimë shumë kafe!

Pavarësisht nëse jeni duke pirë një kapuçino të nxehtë rrugës për në punë ose duke shijuar një kafe latte të...

Mix2 minuta më herët

Roli i Amal Clooney në lëshimin e urdhër-arrestit për Benjamin Netanyahu!

Avokatja e të Drejtave të Njeriut Amal Clooney ishte pjesë e ekipit që bindi Gjykatën Penale Ndërkombëtare të akuzonte si...

Aktualitet6 minuta më herët

Evi Kokalari: Karrierën time e bllokoi Argita Malltezi

Nga Evi Kokalari Në nëntor të 2022, ishte takimi im i fundit me Berishën, ku i thashë që po mendoja...

Mix8 minuta më herët

Publikohet traileri i filmit të ri nga Disney, “Descendants: The Rise of Red” ku luan edhe Rita Ora

Filmi i quajtur “Descendants: The Rise of Red”, vendos vajzën e ‘Mbretëreshës së Zemrave’ përpara dhe në qendër dhe trailer-i...

Mix12 minuta më herët

Frutat më të mira për rënie në peshë

Frutat janë pjesë e domosdoshme e një regjimi ushqimor që të ndihmon të humbasësh kilogramët e tepërt. Por ka disa...

Mix14 minuta më herët

Si të dalloni nëse karkalecat e detit janë të freskët

Karkalecat janë një nga produktet më të shijshme dhe më të konsumuara të detit gjatë stinës së verës.https://b3507b3e3c6a41489e39c6d14c30e626.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html Ato na...

Mix16 minuta më herët

Tensioni i lartë i gjakut – Cilat janë ushqimet që e rrisin më tepër

Tensioni i lartë i gjakut mund të jetë shkatërrimtar për zemrën, trurin dhe veshkat. Përpos kësaj, tensioni i lartë i...

Mix18 minuta më herët

Kur duhet pirë qumështi – Në mëngjes apo në mbrëmje?

Qumështi është një nga produktet më të konsumueshme të bulmetit. Megjithatë, koha e pirjes së tij është thelbësore në përthithjen...

Temporal30 minuta më herët

Ndryshimet e Partisë Demokrate dhe asaj Republikane ndër vite

Shtetet e Bashkuara kanë dy parti të mëdha: atë Demokrate dhe atë Republikane. Zëri i Amerikës i hedh një vështrim...

Mix33 minuta më herët

Në limitet e censurës, Wanda Nara publikon foton “hot”

Vanda Nara ka menduar që të ndezë rrjetin me një tjetër postim tepër të nxehtë, madje në limitet e censurës....

Facebook