Lidhu me ne

Sport

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez vendosën një çmim qiraje për shtëpinë e tyre në Madrid; A mund ta përballojë një njeri i zakonshëm?

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez vendosën një çmim qiraje për shtëpinë e tyre në Madrid; A mund ta përballojë një njeri i zakonshëm?

Shtëpia është në lokalitetin elegant La Finca dhe thuhet se është blerë për 6.2 milionë dollarë.Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë shumë prona që zotërojnë. Megjithatë, çifti ka dhënë me qira pallatin e tyre në La Finca. Shtëpia u ble nga superylli portugez në vitin 2010, gjatë qëndrimit të tij në Real Madrid CF.

Rezidenca thuhet se mund të merret me qira për 10,000 € në muaj. La Finca është një nga lokalitetet më të bukura në qytet.

Superylli portugez thuhet se e kishte blerë shtëpinë për 6.2 milionë dollarë. Sulmuesi portugez ka grumbulluar tetë prona në qytete të ndryshme. Ronaldo ka shtatë prona në të gjithë Evropën dhe një në Nju Jork. firstsportz

MË TEPËR

Radar2 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix2 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix10 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix10 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix10 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar10 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar10 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix10 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore10 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix11 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook