Lidhu me ne

Mix

FOTO/ Dasma përrallore e vajzës së Tom Doshit, dekori i besohet Alketa Vejsiut, Luiz Ejlli mes të ftuarve VIP

FOTO/ Dasma përrallore e vajzës së Tom Doshit, dekori i besohet Alketa Vejsiut, Luiz Ejlli mes të ftuarve VIP

Kush është biznesmen tjetër i njohur i cili bëri krushqi me Tom Doshin

Vajza e politikanit dhe biznesmenit Dom Doshi i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme.

Briana Doshi ka kurorëzuar dashurinë në një ceremoni madhështore, me djalin e një biznesmeni, Bruno Çelën, djali i Geront Çela.

Dekori i është besuar Alketa Vejsiut, dhe kur Briana është futur të shohë sesi ambjentin ku ajo do t’i jepte fund beqarisë, e ka konsideruar atë një përrallë e vërtetë, e rrethuar ngado me trëndafila shumëngjyrëshe.

“Nuk e di, nuk më besohet”, dëgjohet të thotë ajo e emocionuar.

Dasma më të ftuar të shumtë Vip është mbajtur kryesisht private, por disa detaje kanë dalë në publik.

Luiz Ejlli ka qenë i ftuar nga djali i Tom Doshit, dhe duket se ata janë miq të mirë. “Dy mbretërit”, kanë shkruar ata krahas fotos. 

MË TEPËR

Mix13 orë më herët

Braktisi Italinë për Shqipërinë pas 30 vitesh, Beniada Nishani rrëfen arsyet

Modelja e njohur Beniada Nishani ka treguar se ishte vetëm 3 vjeç e gjysmë kur së bashku me familjen u...

Aktualitet13 orë më herët

Një provokim pa shije në tarracën e një bashkie

Dom Gjergj Meta Merret vesh lehtë se ky është një provokim, i kërkuar, i mirëmenduar dhe i mirorganizuar nga lobe...

Mix13 orë më herët

Nektarina apo pjeshkë? Ndryshimet dhe efektet shëndetësore të frutave të stinës

Pjeshkët dhe nektarinat janë dy varietete të së njëjtës specie. Ndryshimet midis këtyre dy varieteteve kanë të bëjnë sidomos me...

Radar13 orë më herët

Pasuese e Berishës? Argita e pranon: Jam gati të marr drejtimin e PD

Edhe pse tha se nuk ka asnjë plan konkret, Argita Malltezi u shpreh në A2 CNN se është e gatshme...

Radar13 orë më herët

“Pushteti i drejtësisë ishte marrë peng”, Spiropali: Opozita në mëngjes kërkon drejtësi nga SPAK, në darkë dalin poshtë ballkonit të Berishës

Elisa Spiropali, ministre për Marrëdhëniet me Parlamentin, foli për Prokurorinë e Posaçme, duke e quajtur si diçka të re në...

Mix3 ditë më herët

Celine Dion publikon foton e rrallë me dy binjakët e saj 13 vjecarë!

Së fundmi, Celine Dion, e cila është larguar prej kohësh nga qendra e vëmendjes për shkak të problemeve shëndetësore, ka...

Mix3 ditë më herët

Meghan Markle thuhet se është në panik, një dokumentar i ri do të zbulojë detaje tronditëse nga martesa e saj e parë!

Meghan Markle, sot Dukesha e Sussex prej martesës së saj me Princ Harry, ka një të kaluar pak të njohur...

Mix3 ditë më herët

Keni dhimbje barku, por nuk jeni me perioda? +10 shkaqet pse mund të ndodhë

FOTO: ARIS LEOVEN | CANVA Keni dhimbje të forta barku, por nuk jeni me menstruacione? Kjo është një ndjesi e...

Mix3 ditë më herët

Nëse do të provosh një model klasik flokësh, frymëzohu nga Selena Gomez

FOTO: GETTY IMAGES Momentet më të bukura të stilit nga tapeti i kuq në jug të Francës, ku po mbahet...

Mix3 ditë më herët

Ju prezantojmë me 8 ushqimet më të mira për shëndetin e trurit

FOTO: MARYNA IAROSHENKO / GETTY IMAGES E dini që 20% e kalorive që merrni nga ushqimet përdoren nga truri ynë?...

Facebook