Lidhu me ne

Mix

Amber Heard flet për herë të parë publikisht që nga zhvendosja në Spanjë

Amber Heard flet për herë të parë publikisht që nga

Amber Heard duket e lumtur në komentet e saj të para publike që nga shpërngulja e saj në Spanjë.

Ajo u dha gazetarëve një përditësim të shkurtër për jetën në Madrid, ku ajo u zhvendos në fillim të këtij viti pas betejës ligjore me ish-bashkëshortin e saj Johnny Depp në 2022.

Në një video të TikTok e cila filloi të qarkullonte të mërkurën, Heard foli në spanjisht ndërsa u tha gazetarëve: “Unë e dua shumë Spanjën”.

Kur u pyet nëse lëvizja ishte e përhershme, aktorja e “Aquaman” tha: Shpresoj që po. Më pëlqen të jetoj këtu.

Heard hodhi poshtë thashethemet se ajo do të tërhiqet nga bota e filmit. Kur një gazetare e pyeti nëse kishte ndonjë projekt në punë, ajo tha: “Sigurisht. Unë do vazhdoj, kjo është jeta.”

Heard u tërhoq kryesisht nga qendra e vëmendjes qershorin e kaluar pasi një juri e urdhëroi atë t’i paguante Depp-it 15 milionë dollarë dëmshpërblim për shpifje.

Depp e paditi pasi Heard e përshkroi veten si një “figurë publike që përfaqëson abuzimin në familje” në një shkrim të vitit 2018 në The Ëashington Post . Megjithëse nuk e përmendi emrin e Depp, Heard më parë e kishte akuzuar aktorin për dhunë në familje.

MË TEPËR

Kioske4 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar4 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix4 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore4 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix4 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix4 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix4 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix4 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar15 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar15 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook