Lidhu me ne

Mix

Zbulohet e ardhmja e Zendaya dhe Tom Holland në ‘Spider-Man’

Filmi i katërt i Spider-Man do të jetë një hit.

Çifti Tom Holland dhe Zendaya do të jenë sërish pjesë e kastit të ardhshëm, konfirmoi producentja Amy Pascal për Variety.

“A do të bëjmë një film tjetër?” tha ajo për gazetën. “Sigurisht.”

Megjithatë, prodhimi i filmit është ndalur për shkak të grevës së vazhdueshme të Sindikatës së Shkrimtarëve të Amerikës.

“Ne jemi në proces, por shkrimtarët janë në grevë, askush nuk po punon gjatë grevës,” tha Amy. “Ne të gjithë jemi mbështetës dhe sa herë që ata bashkohen, ne do të jemi aty.”

Greva e shkrimtarëve filloi më 2 maj pasi WGA dhe Aleanca e Prodhuesve të Filmit dhe Televizionit nuk arritën një marrëveshje pas gjashtë javësh negociatash. Që atëherë, filmat dhe shfaqjet televizive si Stranger Things, Abbott Elementary, Hacks etj. nuk kanë qenë në gjendje të ecin përpara me prodhimin.

Sa i përket Marvel Cinematic Universe, greva e shkrimtarëve do të thotë që fansat do të duhet të presin më gjatë për filmin e katërt të Spider-Man, i cili solli filmin e tretë në 2021 me Spider-Man: No Way Home.

Në atë kohë, Zendaya—e cila luan MJ përballë superheroit të Tom— tha se ajo u argëtua shumë duke filmuar projektin, por përvoja ishte gjithashtu “disi e hidhur” pasi ata nuk e dinin nëse do të bënin një tjetër film.

Megjithatë, ajo ishte mirënjohëse që ndau një pjesë të rëndësishme të jetës së saj së bashku me të dashurin Tom, me të cilin ndezi thashethemet për romancë në vitin 2021 pasi u takua me të në vitin 2016.

MË TEPËR

Kioske3 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar4 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix4 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore4 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix4 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix4 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix4 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix4 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar15 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar15 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook