Lidhu me ne

Mix

Gisele Bundchen flet pas ndarjes nga Tom Brady dhe përlotet gjatë konferencës

Gisele Bundchen flet pas ndarjes nga Tom Brady dhe përlotet gjatë konferencës

Gisele Bundchen nuk i ka mbajtur dot lotët gjatë një leksioni vetëm pak ditë pasi ish-bashkëshorti i saj, Tom Brady, diskutoi në shtyp për bashkëprindërimin.

Supermodelja braziliane po fliste gjatë një leksioni në eventin VTEX në Sao Paulo të hënën. Ajo ishte e pushtuar nga emocionet ndërsa ishte në skenë edhe pse nuk është shumë e qartë se çfarë e shkaktoi të qante.

Bundchen ishte në konferencë me presidentin dhe bashkëthemeluesin e VTEX, Mariano Gomide. Në njoftimin për shtyp thuhet se modelja ishte atje për të diskutuar “sfidat e saj për të pushtuar botën, punën e saj në mbrojtje të natyrës dhe udhëtimin e saj të shembullit në sipërmarrje”.

Ishte një paraqitje surprizë dhe erdhi vetëm pak ditë pasi Brady ishte hapur publikisht për bashkëprindërimin që ata po bëjnë me fëmijët Benjamin dhe Vivian Lake, respektivisht 13 dhe 10 vjeç.

Ndërsa ishte në skenë, Bundchen foli për fëmijët e saj dhe tha: “Si nënë, dua të lë një botë më të mirë për fëmijët e mi, kështu që gjithmonë do të ketë diçka më të madhe. Kur fillova modelingun në moshën 14-vjeçare, doja që prindërit e mi të të jenë krenar.”

Modelja shtoi: “Gjithçka është e mundur kur ne besojmë, dhe unë nuk jam ndryshe nga ju. Unë jam thjesht një person që kam besuar. Unë besoj që ju keni guximin për të përballuar çdo sfidë dhe disiplinën për të qëndruar i fokusuar… pa marrë parasysh çfarë sfide ju del përpara, shikojeni si një mundësi për t’u rritur.”

MË TEPËR

Kioske5 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar6 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix6 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore6 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix6 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix6 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix6 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix6 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar17 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar17 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook